05.10.2017, 10:42

На Рівненщині упіймали 20-річного хакера

Слідчі Поліського управління кіберполіції повідомили про підозру 20-річному здолбунівчанину у несанкціонованому втручанні в роботу платіжної системи місцевого підприємця та крадіжці.
Молодий чоловік сам написав програму, яка підбирає ідентифікаційні дані - логін і пароль до особистого кабінету в автоматизованій системі віддаленого доступу однієї з платіжних систем. Отримавши несанкціонований доступ до рахунку приватного підприємця зі Здолбунова, він переказав на свій абонентський рахунок мобільного оператора 15 тисяч гривень.

Вірус Petya.А знову намагався проникнути у комп'ютери українців

Зловмисника вдалося викрити, коли підприємець помітив проблеми у роботі із системою та звернувся до поліції.

Кіберполіцейські задокументували сім фактів вчинення кримінальних правопорушень, передбачених статтею 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин, автоматизованих систем, комп’ютерних чи систем електромереж) Кримінального кодексу України та п’ять фактів, які мають ознаки крадіжок, передбачених статтею 185 Кримінального кодексу України.


Скільки компаній постраждало в Україні через вірус Petya.AЗа вчинене 20-річному здолбунівчанину загрожує до шести років за ґратами.

Про це повідомили з відділу комунікації поліції Рівненської області.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram