За гарні фото рівнян заплатять півтисячі штрафу
Патрульні допомогли літньому рівнянину повернутися додому
Про забруднення ділянки поліцейські одразу повідомили «Рівненське міське ШЕУ», яке відповідає за належне утримання даної ділянки ВШМ та вручили Вимогу про негайне усунення забруднення проїзної частини.
За гарні фото, які таки встигли зробити рівняни, водію тепер загрожує штраф - 510 грн.


Бійка на перерві: на Рівненщині хлопець сильно побив однокласника

У ліцеї на Гощанщині між однокласниками розгорівся конфлікт, який перерецшов у бійку, через яку один із хлопців зазнав травм. Сталося це на перерві.
переглядів: 369
Через землетрус в Туреччині та Сирії загинуло понад 2 тисячі осіб

Кількість жертв потужного землетрусу, який стався в Туреччині і Сирії сьогодні, 6 лютого, перевищила 2300 осіб. Землетрус у Туреччині та Сирії сьогодні був одним із найсильніших у цьому районі за понад століття, повідомляє CNN.
переглядів: 311
На Рівненщині чоловік загинув на виробництві

Учора, 6 лютого, у Костопільському районі на деревообробному підприємстві смертельно травмувало людину. Він загинув на місці події. Про це повідомили в поліції області.
переглядів: 478
На Рівненщині жінку ошукали на 3,5 млн гривень: Шахраї вигадали легенду про лікування доньки

Занепокоєна матір віддала шахраям 75 тисяч доларів, адже чоловік по телефону представився помічником лікаря й сказав, що потрібна термінова операція для її доньки.
переглядів: 394
На Рівненщині вогонь охопив житловий будинок

Учора, 4 лютого о ввечері в селі Зносичі, Немовицької громади, загорілася оселя.
переглядів: 519