09.10.2017, 13:20

ФОТО: Вар'яти підкорили рівнян щирістю і життєвими "лайфхаками"

Недільний вечір у Рівному запалювали "Вар'яти". Це був, направду, неймовірний вечір сповнений гумором та драйвом.
У суботу гумористи відлабали концертну програму у рівненському МБК, проте рівнянам цього виявилось замало і гумор-шоу продовжилось у неділю, 8 жовтня.

На рівнян чекала нова 2-годинна програма. "Вар'яти" не жартували про політику – тільки на побутові теми, зрозумілі кожному з нас. Саме завдяки цьому вони здобули народну любов і на їх виступи приходять родинами і цілими компаніями.

Оксамитовий сезон концертів у Рівному (+РОЗКЛАД ЗАХОДІВ)

Всі свої історії артисти беруть із життя, і як же приємно було почути жарти про затоплене зливою Рівне і сервіс у місцевих таксі - програма була наскрізь просочена місцевою тематикою.

“Вар’яти-шоу” у Рівному дають додатковий концерт

Глядацька зала була заповнена вщерть. Звісно, емоції, що вирували серед публіки і на сцені неможливо передати у фото, проте на мить у цих харизматичних обличчях гумористів ви впізнаєте історію зі свого життя.У Рівному вперше відбудеться дегустаційний конкурс та міжнародний форум для пивоварів

Наприкінці коцерту сцена була встелена квітами...Які "розбила об голову жениха дівчина, яка страшно поспішає вийти заміж".Вар'яти, дякуємо за неймовірні емоції!
Щасливе Рівне