09.10.2017, 18:43

Рівненський «Верес» удруге в сезоні обіграв львівські «Карпати» [+Відео]

У Винниках у контрольному матчі рівняни забили супернику два м`ячі, на які львів`яни відповісти не зуміли. Нагадаємо, раніше «Верес» вже обігрував «Карпати» в УПЛ у матчі першого кола. Цього разу за "Верес" двічі відзначився Євген Морозенко. А Юрій Вірт, як і обіцяв, дав пограти усім футболістам.
"Верес" - "Карпати" - 2:0 (0:0)

контрольний матч
8 жовтня 2017 року, Винники, стадіон імені Богдана Маркевича

"Верес" (1 тайм): Бандура - Кобін, Адамюк, Борзенко, Сімінін, Федорчук, Карасюк, Волошинович, Котляр, Степанюк, Сергійчук.

"Верес" (2 тайм): Когут - Кобін, Адамюк, Борзенко (Іщенко, 68), Западня, Кучеров, Морозенко, Г.Пасіч, Є.Пасіч, Степанюк (Капаррос, 62), Палагнюк.

Голи: Морозенко (81, 90, з пенальті)

Як повідомляє Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне), суперники обмінялися гострими атаками вже у дебюті матчу. Спершу непоганий шанс відкрити рахунок втратив Олександр Гладкий. Олександр Бандура сильний діагональний удар відбити не зумів, втім м`яч пролетів повз ворота.

"Верес" відповів не менш небезпечно. Після затяжної атаки рівнян і удару Валерія Федорчука - м`яч струсонув поперечину воріт "Карпат".

У перерві наставники обох команд виконали чимало замін. А на полі продовжилася більш-менш рівна гра.

Після навісу Василя Кобіна від кутового прапорця у своєму фірмовому стилі міг забивати Сергій Борзенко - над воротами. Згодом реакцію голкіпера "Карпат" прямим ударом зі штрафного перевірив вже сам Василь Кобін.

Хахльов про «Верес»: «Ми перетворили кризу в українському футболі на можливість»

Рівненському «Вересу» дозволили зіграти в українській Прем’єр-лізі – ЗМІ

"Зелено-білі" відповіли виходом тет-а-тет із Богданом Когутом Редвана Мемешева. Але і тут дуель виграв воротар.

Ближче до завершення матчу "Верес" став абсолютним володарем гри. Геннадій Пасіч ударом головою в протихід воротарю замикав навіс зліва від свого брата Євгена. Втім, голкіпер "Карпат" встиг перегрупуватися і парирував удар.

Відкрити рахунок рівнянам вдалося лише у заключній десятихвилинці. Василь Кобін виконав вже n-ий кутовий з правого флангу. Ніхто із гравців "Карпат" м`яч винести не зумів, а Євген Морозенко вбіг у вільну зону і невідпорно пробив у дотик - 1:0!

Наприкінці матчу "червоно-чорні" зуміли розвинути свою перевагу. Хтось із львів`ян зіграв рукою у своєму штрафному після удару Едгара Капарроса. І це пенальті. Вирок арбітра чітко реалізував Євген Морозенко - 2:0. "Верес" знову обіграв "Карпати".