17.10.2017, 19:45

Двоє дітей встановили національний рекорд України у гирьовому спорті

До Книги рекордів України внесено досягнення двох дітей. 11-річний Давид Рубець і 9-річна Валерія Барабаш з Донецької області стали національними рекордсменами за кількістю підйомів гирі вагою 24 та 16 кг відповідно.

За 30 секунд Давид Рубець підняв гирю 15 разів, Валерія Барабаш – 16. Рекорд було встановлено під час виступу дітей у програмі «Круче всех» на телеканалі «Інтер».

Результати внесені до Книги рекордів України. Експерт Валентин Щербачов вручив дітям сертифікати про встановлення рекорду.

У ток-шоу «Стосується кожного» – резонансна історія 12-річної мами

В Книзі рекордів України вже було зареєстровано досягнення за кількістю підйомів гирі за певний час. Наприклад, один український спортсмен за 10 хвилин підняв гирю 171 раз. Наймолодшим рекордсменом у цьому виді спорту був 14-річний Єгор Ткачук, який за 10 хвилин підняв дві пудові гирі 106 разів. Але щоб 9-річні та 11-річні діти «штовхали» гирі на час – таке в практиці експерта Книги рекордів України було вперше.

У 11-річного Давида прагнення до складних завдань та серйозних цілей у крові. Його тато, Сергій Рубець, все життя серйозно займається спортом, правда, непрофесійно, «для себе». І прищепив любов до спорту синам: старший брат Давида став чемпіоном Європи і світу з пауерліфтингу. Давид вперше «взяв» трикілограмову гирю в п'ять років. Зараз, у свої одинадцять, Давид «бере» гирю вагою в 24 кілограми.

Напарниця Давида – Валерія – захопилася гирями, коли побачила його виступ на шкільному святі. Вона в той же день підійшла до тата Давида і попросила навчити її робити такі ж вправи. Зараз 9-річна дівчинка вже піднімає 16-кілограмові снаряди.

Давид і Валерія не тільки беруть участь в змаганнях, а й виступають з шоу: жонглюють гирями. Тепер до нагород і досягнень Давида Рубця і Валерії Барабаш додалися ще й медалі програми «Круче всех», і найголовніше – рекорд.
Програма «Круче всех» виходить щонеділі о 18.30 на «Інтері».

Щасливе Рівне