Рівненський «Верес» дізнався час і дату кубкового матчу проти «Арсенал-Київ»
25 жовтня:
13:00, с.Щасливе, стадіон «Арсенал-Арена»: «Арсенал-Київ» (Київ) – «Верес» (Рівне);
14:00, м.Берислав, стадіон «Машинобудівник»: «Таврія-Сімферополь» (Сімферополь) - ФК «Маріуполь» (Маріуполь);
17:00, м.Полтава, стадіон «Ворскла»: «Ворскла» (Полтава) – «Олімпік» (Донецьк);
18:00, м.Івано-Франківськ, стадіон «Рух»: «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Десна» (Чернігів);
19:00, м.Львів, стадіон «Скіф»: ФК «Львів» (Львів) – «Сталь» (Кам’янське);
19:00, м.Дніпро, стадіон «Дніпро-Арена»: «Дніпро-1» (Дніпро) – «Чорноморець» (Одеса);
19:00, м.Запоріжжя, стадіон «Славутич-Арена»: «Зоря» (Луганськ) – «Шахтар» (Донецьк);
19:30, м.Олександрія, стадіон «Ніка»: ФК «Олександрія» (Олександрія) – «Динамо» (Київ).
МИ ЩЕ ПИСАЛИ:
Хахльов про «Верес»: «Ми перетворили кризу в українському футболі на можливість»
Рівненському «Вересу» дозволили зіграти в українській Прем’єр-лізі – ЗМІ
Нагадаємо, в попередньому розіграші Кубка "Верес" вже зустрічався із "канонірами". У першому попередньому раунді турніру у сезоні 2015-2016 "Арсенал-Київ" вдома обіграв рівнян - 1:0.
Тим часом, 36-річна харків’янка Катерина Монзуль судитиме у найближчу суботу в полі матч 13-го туру чемпіонату УПЛ між ФК «Олександрія» та рівненським «Вересом».
В історії головної команди Народного Клубу це перший випадок, коли матч обслуговуватиме жінка-арбітр. Для Монзуль це буде третій матч в УПЛ в нинішньому сезоні.
Допомагатимуть арбітру - асистенти Віктор Нижник з Вінниці та Денис Марченко з Чернігова, четвертий арбітр – Денис Шурман (Київська область). Спостерігач арбітражу – Ярослав Грисьо (Львів).
Поєдинок ФК «Олександрія» - НК «Верес» відбудеться у суботу, 21 жовтня, в Олександрії на стадіоні «Ніка», початок – 17:00. Трансляція – телеканал «Футбол 2».
Напередодні, у п’ятницю, о 14:00 на олександрійському стадіоні «Олімп» зустрінуться молодіжні склади команд.
Арбітр - Денис Шурман (Київська область)
Асистенти - Тарас Клименко (Київ) та Валентин Куцев (Київ)
Четвертий арбітр - Олександр Солов’ян (Київ)
Спостерігач арбітражу - Олег Деревінський (Київ)

жеребкування, "Арсенал", Київ, Кубок України, народний клуб, "Верес"
Громадянин Азербайджану з кримінальним минулим видворений з України поліцією Рівненщини

Поліцейські міграційної поліції Рівненщини здійснили примусове видворення 47-річного громадянина Азербайджану до країни його походження. Чоловік, який раніше мав дозвіл на постійне проживання в Україні, втратив його через серію скоєних злочинів та відбування покарання.
переглядів: 85
Ветерани з Рівного підкорили Ужгород на змаганнях «Карпатський виклик»

Команда ветеранів «Неможливого не буває» з Рівного тріумфувала на «Карпатському виклику», який проходив цими вихідними в Ужгороді.
переглядів: 102
На Рівненщині директора комунального підприємства обвинувачується у незаконному заволодінні землею та забрудненні довкілля

На Рівненщині до суду скеровано обвинувальний акт стосовно директора одного з комунальних підприємств району. Посадовця обвинувачують у самовільному захопленні особливо цінної земельної ділянки, її забрудненні відходами та службовій недбалості, що призвело до значних збитків для держави та загрози довкіллю.
переглядів: 181
Викладачка Рівненського ліцею – абсолютна рекордсменка НМТ-2025: 10 її учнів отримали 200 балів

На Рівненщині зафіксовано унікальне досягнення у сфері освіти: викладачка Обласного наукового ліцею у м. Рівне, Олена Олексіївна Шама, цього року стала абсолютною рекордсменкою за кількістю учнів, які набрали максимальні 200 балів на Національному мультипредметному тесті (НМТ).
переглядів: 175
Екс-гравця рівненського «Вереса» дискваліфікували за ставки на спорт

Колишній гравець «Вереса» Дмитро Махнєв відсторонений від футболу на рік.
переглядів: 164