20.10.2017, 16:11

Чим привабливий відпочинок в Болгарії

Болгарія - приваблива країна для відпочинку.
Чим привабливий відпочинок в Болгарії

Тут не буває різкої зміни погоди, комфортна температура повітря, чисті піщані пляжі, лікувальні програми, а головне - короткий і легкий переліт.Все це робить курорт привабливим для сімейного відпочинку, для відновлення здоров'я і для любителів розваг. Причому відпочити повноцінно в Болгарії можна і влітку, і взимку.
Влітку це традиційні море, сонце і пісок, а взимку - чудові гірськолижні курорти з трасами різної складності. Тур в Болгарію - coraltravel.ua/bulgaria/ можна забронювати в «Мережі турагентств Coral Travel» і зробити це за доступною ціною.

Літній відпочинокПляжний відпочинок вибирають туристи, орієнтуючись на свої переваги:
батьків з дітьми цікавить пологий спуск, піщаний пляж і неглибоке море;

туристи, які віддають перевагу активному відпочинку, звертають увагу на кількість розваг;

молодіжні компанії - на кількість нічних клубів;
відпочивальники, які приїхали зміцнити здоров'я, вибирають бальнеологічне лікування і комплекси процедур з цілющими грязями і мінеральними водами.

Так, курорт Сонячний Берег, один їх найбільших в Болгарії, може задовольнити запити практично будь-якого туриста. Тут є пляжі, інфраструктура для занять спортом, аквапарки, бари, магазини і казино. І при цьому ви отримаєте досить бюджетний відпочинок.

Курорт святих Костянтина і Олени вибирають ті, хто приїхав оздоровитися. Це один з найстаріших курортів Болгарії з термальними водами. Тут сірководневе джерело стало базою для бальнеологічного центру. Лікувальними грязями славиться курорт Поморіє, а в Бургасі можна ще й відвідати лазні з мінеральною водою.

Для розваг місць теж достатньо. Будь-яка путівка в Болгарію може задовольнити потребу в якісному відпочинку. Наприклад, курортний комплекс Еленіте може похвалитися системою all inclusive, причому не тільки це приваблює туристів. Курорт прихований за гірським хребтом, тому там особливий мікроклімат. Пляж Несебра - найкрасивіший в країні, а курорт Дюні дарує відпочиваючим умиротворення, потопаючи в зелені і золотому піску.

Історичними пам'ятками можна насолодитися в Обзорі або в Созополі. Зможуть знайти собі заняття і любителі спорту. Так, на курорті Албена для них є футбольні поля, тенісні корти, майданчики для ігор з м'ячем, кінна база і багато іншого.

Зимній відпочинок в БолгаріїПочинаючи з листопада і до квітня в Болгарії можна не тільки насолоджуватися природою і національним колоритом, а й випробувати гірськолижні траси. У Банско знайдуть для себе підходящі спуски лижники зі стажем, а новачки зможуть навчитися кататися на червоних трасах на курорті Боровець. У Пампорово ставлять на лижі навіть дітей.

Тут, в Родопських горах з пологими спусками, діє гірськолижна школа. Гори приваблюють не тільки сніговими схилами, а й цілющими джерелами.
У Болгарії м'яка зима, тому зимовий відпочинок тут дуже комфортний, а головне - доступний: кожен турист зможе підібрати тур виходячи зі свого бюджету.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram

Щасливе Рівне