04.11.2017, 20:40

Управлінню ДАБК Рівного не вистачає працівників

Управління Державного архітектурно-будівельного контролю не може на високому рівні провадити усі перевірки. Причина цьому - брак кадрів, які могли б виконувати поставлені завдання.
У кінці 2016 року рішенням Рівненської міської ради створено Управління державного архітектурно-будівельного контролю Рівненської міської ради. Установа знаходиться у місті Рівне, на вулиці Лермонтова,6, на третьому поверсі адміністративної будівлі.

У рівненській ДАБІ новий очільник

Нині надзвичайно актуальна проблема, з якою стикаються в управлінні - це те, що забудовники, підприємці часто проводять реконструкції, добудовують приміщення не згідно з планами, поза законом.

Управління ДБК проводить перевірки після чого порушники отримують штрафи. Але проблема в тому, що виїзди безпосередньо на місце забудови для працівників - рідкість, а не правило. Причина цьому - брак кадрів, які могли б виконувати поставлені завдання.

Начальник Управління ДАБК Віталій Самчук стверджує, що штату, який є нині вистачає для проведення паперової роботи, але для грунтовної роботи та проведення виїздів - працівників бракує.

Саме тому Управління звернулося до депутатів Рівнеради, щоб ті, своїм рішенням збільшили штат працівників на 5 штатних одиниць. Проте вже другу сесію поспіль це питання відкладають.

Чи збільшать депутати штат Управління Державного архітектурно-будівельного контролю - питання лишається відкритим , а тим часом працівники і далі змушені виконувати усі завдання тим складом, який є нині.
Щасливе Рівне