08.11.2017, 18:41

У Степані відбувся фестиваль здорового способу життя

Дітлахи, які відпочивають та набираються сил в санаторії «Горинь», та учні Степанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сарненського району взяли участь у фестивалі здорового способу життя. У спортивному залі школи вони мали можливість долучитися до рухової активності.
Програму змагань запропонували працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Фестиваль складався з різноманітних естафет, що давали можливість юнакам та дівчатам виявити свою спритність, швидкість та вправність. Боротьба на дистанціях точилася завзята і безкомпромісна. Кожен успіх тієї, чи іншої команди викликав неймовірну радість її учасників та прихильників.

Впродовж двох годин на майданчику панувала атмосфера справжнього спортивного свята. Врешті переможців та призерів командних змагань визначили. За сумою місць, зайнятих у естафетах, загальна перемога дісталася команді з символічною назвою «Горинь». Юні спортсмени з команди «Штурм» були лише другими. Бронзові нагороди виборола команда «Бліц».

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Сім сотень рівнян у парку Шевченка активно провели «Олімпійський день»

У дитячому таборі «Агатівка» спортивно зустріли «Олімпійське літо»

Настала черга індивідуальних конкурсів. Тут всі охочі мали можливість продемонструвати свою вправність у володінні гімнастичним обручем, скакалкою та вміння накидати кільця на конуси. У спортивному конкурсі «Скакалка» переміг Михайло Романчук, а з обручами, у конкурсі «Гімнастичний», найкраще впорався Максим Коба. Найвлучнішим у накиданні кілець на конуси виявився Вадим Гоч.

Отож, всі учасники долучилися до справжнього спортивного свята, отримали заряд адреналіну від спортивної боротьби, велику порцію позитивних емоцій та хороший апетит від рухової активності.

А переможцям та призерам командних змагань і звитяжцям індивідуальних конкурсів дісталися ще й дипломи комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призи від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Отримав свої нагороди і сам Сарненський район. Скориставшись нагодою, працівники КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради вручили кубки, дипломи та призи виконуючому обов’язки завідувача сектору молоді і спорту відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Віктору Михайлицькому за перше місце у Всеукраїнському дні ходьби в Рівненській області та за друге місце у Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходах «Спорт для всіх у парках і скверах» у Рівненській області.
Щасливе Рівне