11.11.2017, 09:00

У Рівному буде турнір зі змішаних єдиноборств (ММА)

Він відбудеться вже вдруге.
У “Сталевій Горі” 11 листопада вдруге відбудеться турнір і змішаних єдиноборств (ММА) “STEP TO TOP 4”.

Змагання пройдуть під егідою ліги змішаних єдиноборств №1 в Україні – “REAL FIGHT PROMOTIONS”.Перший турнір у Рівному пройшов на дуже високому рівні. Ми залишилися задоволені, як і сотні присутніх на вечорі. “STEP TO TOP 4” має пройти ще на вищому рівні. Провели дуже серйозну роботу по підбору бійців. Поєдинки будуть видовищні, – розповів організатор Богдан Романович.

Як рівнянам отримати безкоштовні юридичні консультації

У “Сталевій Горі” 11 листопада вдруге відбудеться турнір і змішаних єдиноборств (ММА) “STEP TO TOP 4”.Змагання пройдуть під егідою ліги змішаних єдиноборств №1 в Україні – “REAL FIGHT PROMOTIONS”.

Перший турнір у Рівному пройшов на дуже високому рівні. Ми залишилися задоволені, як і сотні присутніх на вечорі. “STEP TO TOP 4” має пройти ще на вищому рівні. Провели дуже серйозну роботу по підбору бійців. Поєдинки будуть видовищні, – розповів організатор Богдан Романович.

У Рівному на один вечір заплановано 12 професійних поєдинків між спортсменами із Рівного, Волині, Івано-Франківщини, Львова. Також плануються поєдинки із спортсменами із Азербайджану.

Невід’ємною частиною подібних бійцівських вечорів є і шоу-програма. Тож глядачі, які будуть присутні в залі зможуть не тільки насолодитися поєдинками, а і культурно відпочити. Що саме буде в шоу-програмі ми поки тримаємо в таємниці, – прокоментував співорганізатор турніру Юрій Грабовський
Щасливе Рівне