21.11.2017, 18:36

Кращий аматорський футбольний клуб Рівненщини стане професійним

Чемпіон Рівненської області та володар Суперкубку Рівненщини сезону 2017 року оржівський ОДЕК незабаром може поповнити лави професійних клубів України. Без сумніву кращий за останні два десятиліття клуб регіону почав процедуру атестації з метою отримання статусу професійної команди.
Варто відзначити, поки що офіційної інформації про атестацію ОДЕКа немає, проте цю новину вже підтвердили в Рівненській обласній федерації футболу (РОФФ).

Крім того, в Асоціації аматорського футболу України (ААФУ), під егідою якої проходить аматорський Чемпіонат України і в якому бере участь оржівський клуб, вже заявили, що «…зараз певна кількість аматорських футбольних клубів – учасників чемпіонату 2017/2018 – розпочали процедуру атестації з метою отримання статусу професіонального клубу. У наступному сезоні вони планують поповнити лави Професіональної футбольної ліги. Маємо надію, що набуття членства в ПФЛ відбуватиметься з дотриманням спортивного принципу, закріпленого регламентними документами ПФЛ, і учасниками Другої ліги стануть дійсно кращі аматорські футбольні клуби України, які здобудуть це право, а не усі, хто лише має бажання там грати. Бо ж подібна щорічна практика шкодить найбільше саме Другій професіональній лізі».

Варто зазначити, що нещодавно у Федерації футболу України (ФФУ) анонсували початок серйозного реформування саме нижніх ланок вітчизняного футбольного господарства. Зокрема, в найближчі роки планується провести трансформацію Другої професійної ліги та Аматорського Чемпіонату України в єдину Національну футбольну лігу (НФЛ), де матимуть право виступати як професійні футболісти, так і аматори.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Футбольну Першість Рівненщини виграла «Калина» з Бугрина

Оржівський ОДЕК вирвав у сарненського «Маяка» Суперкубок на останній хвилині

Нагадаємо, Рівненщину у Групі 1 аматорського Чемпіонату України сезону 2017-2018 років представляють дві команди – ОДЕК (Оржів) та ФК “Малинськ”. Наразі вони закінчили осінню частину змагань, а перші поєдинки в наступному році обидва клуби зіграють на виїзді 7 квітня відповідно проти ФК “Калуш” та ФК “Хмельницький”.

Оржівський ОДЕК пішов на зимову перерву, посідаючи у групі друге місце та відстаючи на два очки від лідера – команди «Рочин» із Соснівки, Львівська область. ФК «Малинськ» займає четверту сходинку, проте, навіть, маючи гру в запасі, навряд чи претендує на втручання в боротьбу за перше прохідне місце в групі, занадто вже серйозний очковий відрив від першої трійки.