23.11.2017, 15:20

Рівненщина: за те, що дав хабар, заплатить штраф

Жителя Здолбунівщини засуджено за дачу неправомірної вигоди поліцейському.
Вирішуючи «проблеми із законом», шляхом надання неправомірної вигоди службовій особі Здолбунівського відділення поліції, мешканець Здолбунівщини вчинив корупційний злочин.

Це сталося в середині жовтня 2017 року, інспектором Здолбунівського відділення поліції Острозького ВП ГУ НП в Рівненській області стосовно чоловіка було складено адміністративний протокол за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.183 КУпАП (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб).

Засудженого, який утік з лікарні на Рівненщині, знайшли у Києві

Однак, з метою уникнення адміністративної відповідальності зловмисник запропонував службовій особі органів Національної поліції України «вирішити» ці проблеми та надав неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів. Відповідні відомості за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.369 КК України (пропозиція службовій особі надати їй неправомірну вигоду та надання такої вигоди), внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Вироком районного суду чоловіка визнано винним у вчиненні злочину та призначено йому покарання у виді штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8 500 грн. Водночас, судом конфісковано у дохід держави грошові кошти, що надавалися як неправомірна вигода.
Щасливе Рівне