Ми у Facebook
26.11.2017, 12:40

Мінус один довгобуд: на Рівненщині відкрили дитячий садочок

Близько 40 діток села Новий Корець будуть виховуватися у новому та сучасному приміщенні.
У 2012 році на дитячий садок у Новому Корці виділили приміщення для реконструкції, проте коштів завжди не вистачало. А вже з грудня цього року заклад відкриє свої двері для малят.

Утеплена будівля, енергозберігаючі вікна, новенькі групи та спальні, вбиральні з душовою кабіною, сучасні дитячі меблі.

Поблизу Рівного добудовують дитячий садок

Так виглядає реконструйований дитячий садочок, який сьогодні відкрили в одному з найбільших сіл Кореччини.

«Я сам багатодітний батько і знаю, яким важливим для виховання дитини є її період перебування в садочку – гарному, чистому, теплому і з фаховим персоналом. Саме такий дошкільний заклад ми сьогодні відкриваємо. Разом з тим, плануємо і надалі систематично створювати нові місця у дитячих садочках» - звернувся до присутніх із вітальним словом голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.


Батькам на замітку — сплатити за дитячий садок стало значно простіше


У дошкільному закладі не лише провели реконструкцію, а й встановили власну котельню, збудували дитячий майданчик, закупили меблі, м'який інвентар та сучасні іграшки. Є медична кімната з ізолятором та кімнатою гігієни.
Вартість проекту склала більше 7,6 мільйонів гривень. Потужна допомога надійшла цього року від Державного фонду регіонального розвитку - 2,7 мільйонів гривень.

Вихователі закладу та малеча радо вітали гостей на відкритті садочку та влаштували веселий концерт. Перемагаючи соромязливість та страх перед великою аудиторією дітки співали пісень та декламували вірші.


ФОТО: у Рівненській обласній дитячій лікарні відремонтували відділення
І наостанок від представників влади садочку презентували цінні подарунки:Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у TelegramНа правах реклами