27.11.2017, 18:40

У Рівному відбувся Кубок області з шашок серед спортсменів «Інваспорту»

У суботу та неділю, 25-26 листопада, у приміщенні регіонального центру «Інваспорт» міста Рівне відбувся Кубок Рівненської області з шашок серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами слуху.
Як розповіли у прес-службі РЦ «Інваспорт», у даних змаганнях приймали участь 120 спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами слуху області, а саме: Березнівського, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Зарічненського, Костопільського, Млинівського, Рокитнівського, Сарненського районів, вихованці загальноосвітньої Острозької спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху, вихованці загальноосвітньої Клеванської спецшколи-інтернату для дітей з вадами зору, вихованці загальноосвітньої Костопільської спецшколи-інтернату для дітей з ураженнями ОРА, м. Дубно та м. Рівне.

З вітальним словом до учасників змагань звернулися в.о. начальника регіонального центру «Інваспорт» Демчук А.О., головний суддя змагань – Іткін Л.Б.

В результаті змагань у Кубку Рівненської області з шашок серед жінок з вадами слуху перемогу здобула – Жученя Валентина (м. Рівне), II місце посіла – Микосянчик Валентина (м. Рівне), ІІІ місце зайняла – Рижковська Людмила (м. Рівне). Серед чоловіків у наполегливій боротьбі перемогу здобув – Юглічек Григорій (м. Рівне), II місце виборов – Семенович Роман (м. Рівне), III місце посів – Сєркін Анатолій (Сарненський р-н).

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Рівненські шашкісти завоювали бронзу Чемпіонату України

У Рівному пройшов Чемпіонат України з шахів серед спортсменів «Інваспорту»

За результатами даних змагань у молодшій групі з шашок серед спортсменів з вадами слуху перемогу здобула – Юглічек Анжеліка, ІІ місце – Пилипей Олександра, ІІІ місце посіла – Лапюк Ольга (вихованки Острозької загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху). Серед юнаків переможцем даних змагань став Зінченко Єгор (вихованець Острозької загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху), ІІ місце зайняв – Грабік Тимофій (Здолбунівський р-н), ІІІ місце посів – Клюйко Денис (вихованець Острозької загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху).

Серед спортсменів з ураженнями ОРА перемогу серед чоловіків здобув – Куленко Микола (Рокитнівський район), ІІ місце посів – Сапіга Михайло (м. Рівне), ІІІ місце зайняв – Цицюра Олександр (Сарненський р-н). Серед жінок з ураженнями ОРА перемогу здобула – Никитюк Галина (МСУ, м. Рівне), ІІ місце посіла – Пукальчук Світлана (м. Рівне), ІІІ місце – Покотилова Тетяна (м. Рівне).

У молодшій групі серед юнаків перемогу здобув – Якимов Олександр (вихованець Костопільської школи-інтернату), ІІ місце посів – Остапчук Віталій (м. Рівне), ІІІ місце виборов – Ступницький Іван (Костопільський район). Серед дівчат перемога дісталася – Андріюк Іванні ( Дубенський район), ІІ місце посіла – Іванюк Юлія (Дубенський район), ІІІ місце зайняла – Августін Наталія (Млинівський р-н).

Серед спортсменів з вадами зору серед чоловіків І місце здобув – Котяш Григорій (Дубровицький р-н) , ІІ місце зайняв – Протасевич Олександр (Березнівський р-н), ІІІ місце – Шевчук Віктор (м. Рівне).

Серед жінок з вадами зору І місце посіла – Матковська Катерина (м. Рівне), ІІ місце виборола – Асєєва Ніна (м. Рівне), ІІІ місце – Павлюк Світлана (м. Рівне).

У молодшій групі серед юнаків з вадами зору І місце виборов – Асєєв Костянтин (Клеванська школа-інтернат), ІІ місце – Бережний Михайло (Клеванська школа-інтернат), ІІІ місце – Мінаєв Павло (Клеванська школа-інтернат).

Дівчата І місце – Вознюк Катерина (Клеванська школа-інтернат), ІІ місце – Ліценко Анастасія (Березнівський район), ІІІ місце – Новоселецька Лідія (Рокитнівський район).

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.
Щасливе Рівне