28.11.2017, 13:20

На Рівненщині пройшов третій етап спортивної гри «Сімейні перегони»

Нещодавно завершився третій етап обласної спортивної гри «Сімейні перегони. ОТГ». Змагання між найспортивнішими сім’ями області організовували та проводили «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області.
Такі старти відбувалися одночасно в трьох містах. Цього разу в приміщенні Рівненської ЗОШ №8 за перемогу боролося одразу сім команд. До їх складу входило по двоє дітей віком до 14 років включно і двоє дорослих.

Програма заходу складалася з п’яти спортивних конкурсів, під час яких сім’ї на швидкість проходили спеціальні дистанції, використовуючи при цьому інвентар для футболу, баскетболу, флорболу, тенісу, дартсу та інших видів спорту. Окрім цього не обійшлося і без інтелектуального завдання, під час якого всім колективам потрібно було за відведений проміжок часу правильно відгадати якомога більшу кількість зашифрованих у вигляді ребусу видів спорту.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Школярі з Рівненського району зустрілися з призеркою лондонської Олімпіади

Гощанщина прийняла Суперфінал гри «Сімейні перегони ОСББ».

Після підбиття підсумку всіх стартів на першому місці впевнено розташувалася сім’я Борисюк (Рівненський район смт Квасилів). Трішки відстала від них сім’я Волох (м. Рівне), яка виборола срібні нагороди, а бронза дісталася сім’ї Гук (Костопільський район с. Мала Любаша). Після визначення найсильніших команд, відбувся ще й індивідуальний конкурс з обертання гімнастичних обручів. Перемогу тут святкувала Волох Катерина. Юна рівнянка єдина зуміла впоратися одразу з чотирма обручами.

Під час урочистої церемонії нагородження всі колективи отримали сувеніри від організаторів. Призери і переможці командних та індивідуальних завдань були відзначені медалями і дипломами, а сім’я Борисюк отримала спортивні подарунки і пряму путівку в суперфінал, який буде проведений влітку 2018 року.
Щасливе Рівне