Українські зірки розповіли, як долали дитячі страхи
Після війни: десять сімей учасників АТО змогли купити житло
Наприклад, олімпійський чемпіон з плавання Денис Силантьєв в дитинстві панічно боявся ... води. «У дитинстві ми з батьками ходили на пляж. Одного разу трапилося так, що мене хвилею перевернуло - голова опинилася під водою, а ноги зверху, і я почав захлинатися. Недалеко від мене був чоловік, який побачив всю цю картину і врятував мене, але з цього моменту у мене почалася панічна боязнь води. І тоді батьки вирішили віддати мене на плавання. Для мене це була справжня школа виживання. У групі нас було 35, і плавати я навчився останнім. Ніхто тоді б в житті не подумав, що я стану олімпійським чемпіоном » - згадує спортсмен.
Жахлива доба в АТО: 7 обстрілів, 5 загиблих
Чемпіон світу з греко-римської боротьби, срібний призер Олімпійських ігор Жан Беленюк закликає вірити в краще майбутнє і в те, що на зміну труднощам обов'язково прийдуть перемоги. «Моя спортивна кар'єра починалася з низки програшів. Я постійно програвав, особливо на виїзних змаганнях. Але, тим не менше, ще з дитинства я завжди вірив, що після цих програшів почнуться перемоги», - говорить Жан.
Відома акторка Ольга Сумська розповіла, якими екстремальними способами виховувала в собі сміливість. Її чоловік, актор Віталій Борисюк, згадав, як вчився їздити на коні, падаючи і піднімаючись знову.
Народний артист України Володимир Горянський каже, що під час свого першого виступу на сцені геть забув слова, а зараз легко запам'ятовує цілі сторінки текстів для своїх численних ролей. У тому першому, «забутому» вірші, до речі, були рядки про те, що «все хороше ... дається нам недешево». Своїми дитячими історіями поділилися також актор Ілля Ноябрьов, відома гімнастика Стелла Захарова, Тімур Мірошниченко, Володимир Данилець, Сергій Варламов, Анатолій Солов'яненко та багато інших.
В рамках проекту організатори запропонували ділитися своїми історіями дітям. Тим, хто відгукнеться на цю пропозицію, написавши до 15 грудня за адресою dity.neoholoshenoi.viiny@gmail.com, обіцяють зустріч з їхніми кумирами, а також прекрасну можливість побачити столицю.

дитячі страхи, АТО, діти війни, Три хвилини на дитинство, благодійний проект, Рівне, Новини України та світу
Нічна атака на Львів: які наслідки та скільки постраждалих

У ніч на 12 липня у Львові пролунали вибухи — місто стало мішенню для чергової ракетно-дронової атаки. Внаслідок обстрілу зафіксовано численні руйнування, пожежу та постраждалих.
переглядів: 167
У Чернівцях внаслідок атаки ворога є загиблі та поранені

У ніч на 12 липня російські війська вкотре атакували цивільну інфраструктуру в різних регіонах України. Одним із епіцентрів обстрілу стали Чернівці — за підтвердженими даними, там є загиблі. Постраждалі також зафіксовані в інших областях.
переглядів: 242
Хто може залишитися без спадщини: в яких випадках ви втратите права

Здається, що право на спадщину — це гарантія, особливо для найближчих родичів. Проте українське законодавство містить низку положень, згідно з якими певні особи можуть бути усунені від права на спадкування — навіть якщо вони є прямими спадкоємцями.
переглядів: 333
Київ запускає систему перехоплення ворожих дронів у межах проєкту «Чисте небо»

У столиці розпочинають реалізацію повноцінної системи перехоплення безпілотників, яка має підсилити захист міста від атак дронів-камікадзе.
переглядів: 382
У Польщі вперше відзначають День пам‘яті жертв “геноциду, скоєного ОУН та УПА”

Сьогодні, 11 липня, у Польщі вперше офіційно відзначають нове державне свято — Національний день пам’яті жертв геноциду, скоєного українськими націоналістами проти громадян Другої Речі Посполитої. Дата приурочена до роковин кульмінації Волинської трагедії 1943 року.
переглядів: 351
Реклама