26.12.2017, 20:00

Вбивць Павла Шеремета досі не встановили

Фото з: pravda.com.ua

Голова Національної поліції Сергій Князєв констатує відсутність підозрюваних у справі розслідування вбивства відомого журналіста.
Про це правоохоронець заявив на підсумковій прес-конференції 26 грудня, відповідаючи на запитання журналістів.

"На жаль, особи, які вчинили вбивство, не встановлені", – заявив він.

Рік без Павла Шеремета: відповідей немає

На уточнююче запитання, чи свідчить це про відсутність просування в справі, Князєв просто повторив свою відповідь.

Стосовно факту засекречення судових рішень у вказаній справі, то це, за словами очільника нацполіції потрібно, щоб правопорушники не розуміли, якими шляхами йде слідство.

В Києві підірвали автомобіль відомого журналіста - Павло Шеремет загинув


Нагадаємо, що 20 липня 2016 року, майже в центрі Києва, на перехресті вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницього пролунав вибух. Це сталося о 7:45 ранку. Вибухнув червоний автомобіль марки “Subaru”, в якому знаходився відомий журналіст Павло Шеремет. Коли чоловіка витягали з машини, він ще був живий, але потім помер у машині швидкої медичної допомоги.

Довідка:
Павел Шеремет народився і виріс в Білорусі. Прийшов у журналістику із банківської справи. Працював на Білоруському телебаченні та ОРТ. Через конфлікт з режимом президена Лукашенка, арешти та засудження до умовного строку, Шеремет переїхав в Росію, де працював на ОРТ. Був ведучим головної новинної програми Росії "Время".

Останні п’ять років Шеремет жив в Україні, працював журналістом в "Українській правді" та ведучим на різних каналах телебачення і радіо.

За повідомленням Української правди.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
Щасливе Рівне