30.12.2017, 10:40

Бібліотека на Рівненщині перетвориться на “вільний простір”

Планують у Острозі.
В Острозі активно обговорюється створення вільного простору. Це – соціальний проект, де містяни й студенти зможуть проводити курси, конкурси, заходи.

Острозька міська рада запропонувала організувати вільний простір у приміщенні районної бібліотеки. На перших фото бачимо приміщення бібліотеки сьогодні, а на інших – те, як його планують змінити наступного року.

Організатор проекту вільного простору Юрій Устимчук висловлює свою думку:

“Ми розглядали усі можливі варіанти, де можна було б розмістити вільний простір. Враховували усі плюси та мінуси кожного потенційного приміщення. А про те, що вільний простір буде в бібліотеці, я дізнався пост-фактом, як і усі – з новин у ЗМІ.
Як на мене, читальні зали і бібліотеки як такі вже віджили свій час. Для них потрібен новий подих. Тому це правильне рішення. У цьому я вбачаю як і мінуси, так і плюси, але мені здається, що поки що це найбільш оптимальний варіант. Головне, щоб у просторі “бурлило” життя і мешканці міста приходили туди зі своїми ініціативами, долучатися до інших ініціатив, взаємодіяли та творили місто, в якому дійсно хочеться жити”.

Джерело: ostroh.info