31.12.2017, 17:20

У Рівному покажуть унікальну колекцію різдвяних дзвіночків

Святкову виставку готують Міський будинок культури та 30 майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Рівненщини, Закарпаття, Львівщини, Волині та Києва.
Рівнян та гостей міст радо запрошують на відкриття традиційної виставки новорічно-різдвяних виробів "Мистецька хуртовина", яке відбудеться в середу, 3 січня, о 15:00 у Виставковій залі МБК.Організатори започаткували цікаву традицію робити нашу хуртовину тематичною, тож цьогоріч на відвідувачів чекає найрізноманітніша колекція різдвяних дзвіночків. Вони задзвенять як у металі, так і в дереві, красуватимуться у витинанках та на листівках, вражатимуть у кераміці, лозі та багатьох інших природних матеріалах. В експозиції будуть представлені роботи близько 30-ти майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Рівненщини, Закарпаття, Львівщини, Волині та столиці.

На відкритті гостей чекатиме майстер-клас з виготовлення свічки від рівненської майстрині Ірини Віан, музичні дарунки та виступ учасника вокального шоу "Голос. Діти2 2 сезону Романа Парфенюка.

Не пропустіть нагоди побачити першу і унікальну новорічну виставку 2018 року! Вхід вільний.

Експозиція діятиме до 25 січня.
Щасливе Рівне