02.02.2018, 14:02

Військові Рівненщини відстрілялися (+ФОТО)

На полігоні, поблизу Бронників Рівненського району, розгорнули декілька навчальних місць для підготовки та ведення вогню.
— Ми відпрацьовували вправи курсу стрільб з автомата та пістолета по нерухомим цілям. Відповідно до умов це заняття проводиться поетапно, а виконання вправ здійснюється з близької дистанції. Основною метою було відновлення у військовослужбовців навиків володіння штатною автоматичною зброєю в незнайомих умовах місцевості. Це перша стрільба в поточному році, — повідомив керівник стрільби начальник охорони патрульно-постової служби Рівненського зонального відділу ВСП у ЗС України підполковник Валентин Робов.


У школах на Рівненщині - карантинПід ча практичних занять військовослужбовці виконували вправи стрільб з пістолету ПМ і автомата Калашникова.

"Розумну" зупинку понищили нерозумні рівняниЗа словами керівника заняття, вже незабаром крім вогневої підготовки з військовими правоохоронцями сплановані заняття з тактичної підготовки, військової медицини, мінної безпеки — на полігоні оперативного командування «Захід», де інфраструктура дозволяє проводити цілий комплекс занять одночасно, — наголосив офіцер.

Про це повідомив прес-офіцер Міністерства оборони України
в Рівненській області підполковник Віктор Шубец.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram