22.02.2018, 17:50

«Інтер» передав національній дитячій лікарні дороговартісне обладнання

Телеканал передав Національній дитячій лікарні «ОХМАТДИТ» обладнання, яке допоможе врятувати життя більшій кількості дітей.
У відділення реанімації Центру токсикології «Охматдиту», куди доставляють дітей з усієї України з нирковою недостатністю і гострими отруєннями продуктами, хімікатами, був переданий сучасний апарат інтенсивної вентиляції легень VELA. Тепер відділення реанімації може проводити штучну вентиляцію легень одночасно шести дітям. Кошти на придбання апарату телеканал «Інтер» збирав у ході благодійного онлайн-аукціону на сайті deti.inter.ua.

Чи віддають рівняни вживані речі на благодійність

Від апарату залежить виживання дітей

За минулий рік через відділення реанімації пройшло більше 900 дітей, розповів завідувач відділенням реанімації Олександр Урін. Найгірше, що ніхто не знає, скільки дітей надійде в реанімацію завтра. Лікарі констатують: на жаль, апарати штучної вентиляції легень не простоюють: якщо дитина не може дихати, всі зусилля лікарів з порятунку її життя – марні. Іноді доводиться «позичати» обладнання в інших відділеннях реанімації.

Скільки грошей зібрали рівненські бігуни на благодійність

«Виживання пацієнтів реанімації безпосередньо залежить від якості і наявності апаратів інтенсивної вентиляції легень. Таке обладнання дозволяє надавати якісну допомогу на досить високому рівні. Це – те обладнання, яке потрібно тут і зараз. Воно завжди має бути справним. Більш того, нам потрібно мати завжди під рукою хоча б один вільний апарат на випадок, якщо якийсь з діючих зламається. Поки ми тільки наближаємося до цього. Завдяки телеканалу «Інтер», а головне – людям з усієї України, тепер у нас шість апаратів на вісім койко-місць», – сказав Олександр Урін.Мешканка села пожертвувала все, що могла - 6 гривень

«Аукціону чотири роки, – каже керівник Inter Media Group Ганна Безлюдна. – Спочатку це був спеціальний марафон – акція до Дня святого Миколая, і тоді ми не думали, що це переросте в щорічний проект, який просто не припинятиметься. Саме підтримка людей, наших глядачів, дала нам зрозуміти, що це – той проект, який сьогодні потрібен. Дорослі нормальні люди частіше хочуть віддавати, ніж отримувати, хочуть допомагати тим, хто слабший, хто в чомусь потребує. Особливо – дітям».

Стережіться шахраїв, які використовують благодійність як засіб заробітку

Ганна Безлюдна розповіла, що недавно на телеканал прийшов лист, в конверті було шість гривень. «Жінка з села в Дніпропетровській області подивилася сюжет на «Інтері» про аукціон і була настільки зворушена, що пішла на пошту, поклала гроші в конверт, написала «Я допомагаю тим, чим можу» і відправила. Що цінніше? Коли багата людина перераховує десять тисяч гривень або 6 гривень, які перерахувала ця жінка? Цінне, що ці люди відгукнулися. Спочатку – сотні, потім – тисячі, тепер уже – десятки тисяч людей. А ми даємо їм можливість знайти один одного і разом з нами зробити добру справу. Байдужість – це найгірше, що може бути. Наш глядач не байдужий, слава Богу», – розповіла Ганна Безлюдна.
Щасливе Рівне