13.03.2018, 09:21

"Чуже дитя записала на вбитого сина"

Сімейна драма стиліста Сергія Літвінова: хто виховує малих сиріт.
Гучний судовий процес над колишньою дружиною відомого в Рівному стиліста Сергія Літвінова у самому розпалі. На останньому засіданні Тетяна Літвінова нарешті пояснила обставини вбивства чоловіка. Однак у цій справі залишається багато запитань. Наприклад, хто взяв опіку над спільними двома дітьми Тетяни та Сергія. Покрите таємницею і те, від кого підозрювана народила третю дитину...Діти жили поряд із трупом

Фінал сімейної драми стався у лютому минулого року. Після скоєного Тетяна втекла до Єгипту. Скривавлене тіло замотала в поліетиленову плівку та сховала в комору найманої квартири. Спільних діток – двох хлопчиків чотирьох і двох років – у цей час доглядала матір Тетяни. Вона з малюками декілька днів жила в помешканні поряд з тілом батька. Чи знала теща про смерть Сергія – слідство це заперечує.

“Тетяна повідомила матері, що залишає місце проживання і їй терміново потрібно поїхати на відпочинок”, – зазначив торік на спеціальному брифінгу заступник начальника управління Національної поліції в Рівненській області Сергій ВОЛКОВ.Під час обшуку тіло виявили в коморі. Він був прикритий дитячим візочком. На тілі слідчі виявили одинадцять ножових поранень. Сергій фактично стік кров’ю.

Дітей забрала родина протестантів


У липні 2017 року Тетяну Літвінову екстрадували з Єгипту. Там жінка прийшла в консульство України, щоб отримати довідку про розлучення. Тетяну затримали, оскільки перебувала в міжнародному розшуку.З аеропорту “Бориспіль” до Рівного Тетяну привезли вагітною та у хіджабі (арабський головний убір, – ред.). Почали точитися чутки, що вона очікує дитину від єгипетського коханця та прийняла іслам. Однак уже на перших судових засіданнях Тетяна була без головного убору. Таємниця зміни віри досі не розкрита.Яка ж доля спільних дітей? Відомо, що матір Сергія – Софія Літвінова – не взяла над онуками опіку. Адже має похилий вік, а чоловік, який був тяжко хворим, невдовзі після трагедії викинувся із вікна п’ятого поверху. "Іду до сина", – сказав перед самогубством. Матір Тетяни теж від опіки над малими сиротами відмовилася, адже у селі на Хмельниччині виховує кількох власних дітей, серед яких один з інвалідністю.“Мої онуки знаходяться у сім’ї протестантів. Після похорон Сергія до мене підійшов чоловік-віруючий із представницею соціальної служби. Дітей забрали під опіку. Через місяць я навідалася сім’ю, яка прихистила малечу, – розповіла в ексклюзивному коментарі "ОГО" Софія ЛІТВІНОВА. – Хлопчиків виховує сімейна пара, яким по 45 років. Чоловік має інвалідність і користується інвалідним візком. Будинок, де живуть онуки, знаходиться недалеко від мене. Умови там хороші”.

Від кого третій хлопчик?

Третю дитину Тетяна народила перед Новим роком в обласному перинатальному центрі. Нині вона з дитиною перебуває у слідчому ізоляторі. Від кого дитина – найбільша інтрига. Однак Тетяна у свідоцтві про народження записала сина на покійного Сергія Літвінова. Це чи найбільше обурює матір вбитого.
“Цього хлопчика я не бачила, адже він з колишньою невісткою в ізоляторі. Дивуюся, чому записала дитину на мого вбитого сина, адже в суді сама визнала – дитя від іншого, – бідкається Софія Казимирівна. – Дивно, що вказала батьком сина, який уже рік у могилі… Я потім оскаржу це рішення.
Чи справді третя дитина від покійного Сергія може визначити ДНК-експертиза. Адвокат Софії Літвінової Володимир ЦУНЯК каже, що поки не подавали таке клопотання колегії суддів:

“Мій клієнт вирішуватиме, чи робити ДНК-експертизу, але поки що вагається”, – зазначає правозахисник.

Фото В.Миколайчук
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ