18.03.2018, 14:39

У Рівному мітингували проти виборів в окупованому Криму

Нагадаємо, до цього закликали голова ОДА Олексій Муляренко та депутати облради, які прийняли відповідне звернення до жителів області «щодо засудження незаконного проведення виборів Президента Російської Федерації на тимчасово окупованій частині території України в АР Крим та Севастополі».
Почався мітинг близько 11 години ранку на майдані Незалежності у Рівному. Попри морозну погоду у вихідний день там зібралось біля 400 людей. Серед них – представники різних політсил, але без партійної символіки. Натомість тримали плакати зі словами «Крим – це Україна» та «Вибори російського «царя» в Криму нелегітимні». Модератором заходу був учасник бойових дій Роман Алексійчук.

Далі текст звернення до присутніх зачитав Олексій Муляренко:

«Цьогоріч, саме 18 березня, московська влада цинічно та свідомо, зневажаючи ключові засади міжнародного права, насамперед щодо суверенітету і територіальної цілісності незалежної країни, збереження основних цінностей миру і демократії, проводить незаконні вибори «президента Росії». Чотири роки тому мешканці Криму могли ще висловити свій протест на мирних маршах, демонструючи свою солідарність з Україною. Сьогодні у них такої можливості вже немає. Отож сьогодні – наша черга вийти на вулиці, площі, майдани та засвідчити, що Крим – це Україна! І ми продовжуємо боротьбу!»


Чотири роки тому мешканці Криму могли ще висловити свій протест на мирних маршах, демонструючи свою солідарність з Україною. Сьогодні у них такої можливості вже немає. Отож сьогодні – наша черга вийти на вулиці, площі, майдани та засвідчити, що Крим – це Україна! І ми продовжуємо боротьбу!»До слова запрошували усіх, кому було що сказати. Серед виступаючих були і студенти, і депутати, і волонтери, зокрема Ольга Яковлева, і представники націоналістичних організацій. Останні, крім того, говорили про пікет консульських установи Російської Федерації, який сьогодні відбувається в різних містах України. До слова, дана акція теж всеукраїнська.
Завершили рівняни мітинг гімном – співали усі разом акапельно.
Щасливе Рівне