Дубровицьких «світлячків» нагородили за перемогу в конкурсі «Зимова фортеця»
Організацією цього конкурсу та визначенням переможців і призерів займається комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Цього разу друге місце серед всіх ДНЗ виборов Дубровицький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 5 «Світлячок». Аби нагородити призерів, гості завітали до них не тільки з відзнаками за високі здобутки, а й з програмою командних конкурсів в рамках спортивно-масового заходу «Перший старт».
МИ ЩЕ ПИСАЛИ:
На Рівненщині завершився конкурс для школярів «Сніговик FEST»
Рівненських дітей нагородили за рекордно довгу «Зимову фортецю»
Тут малечі запропонували позмагатися у естафетах «Фітбол», «Флорбол», «Тунель» та багатьох інших. Кожну юну команду протягом усіх стартів підтримувала величезна кількість їхніх друзів та вихователів, які прийшли подивитися на змагання. Тому звісно, що ніхто не збирався поступатися і кожен новий етап змагань супроводжувався гучними скандуваннями назв команд. Мабуть найголосніше вболівальники підтримували команду «Калинка», яка в жодній естафеті не посіла місце нижче другого, що в загальному підсумку вивело їх на найвищу сходинку п’єдесталу.
Завершився захід врученням нагород навчальному закладу за друге місце в обласному конкурсі «Зимова фортеця». Не залишилися без своїх відзнак і команди, які посіли призові місця в естафетах. Їм були вручені іменні дипломи, та подарунки від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Дубровиця, конкурс для школярів, "Спорт для всіх", Національний олімпійський комітет України
На Рівненщині загасили господарчу будівлю
![](/images/articles/2/small/1713600800.jpg)
У Дубенському районі ліквідовано пожежу в приватному господарстві. Вчора, 26 липня, о 17:21, до служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в селі Привільне на вулиці Молодіжній у Дубенському районі.
переглядів: 22
Рівненщина простилася із двома Героями
![](/images/articles/2/small/1715695831.jpg)
На Сарненщині провели в останню дорогу загиблого Михайла Куліша, у Вараші – Леоніда Ковальова.
переглядів: 91
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 247
На Рівненщині викрили двох чоловіків на крадіжках
![](/images/articles/2/small/1722000095.jpg)
Поліцейські Дубенського та Рівненського районів викрили жителів на крадіжках.
переглядів: 243