24.03.2018, 16:36

В Острозькій академії дівчата змагалися за красу, грацію та інтелект

Конкурс «Гальшка року-2018» відбувся в Національному університеті «Острозька академія» 22 березня. Участь у ньому взяли представниці п'яти факультетів та Інституту права ім. І. Малиновського.
За першість боролися:
Алла Штенбрехт – гуманітарний факультет;
Роксолана Лисак – економічний факультет;
Наталія Бруяка – факультет міжнародних відносин;
Катерина Рябчук – факультет політико-інформаційного менеджменту;
Мирослава Блоха – факультет романо-германських мов;
Дарина Нікітюк – Інститут права ім. І. Малиновського.

Команда Острозької академії продемонструвала високий рівень знань

Щорічно конкурс «Гальшка року» збирає повний зал культурно-мистецького центру Острозької академії, де й відбулося дійство. Це не просто конкурс краси, адже дівчата повинні показати вишуканість, аристократичність, грацію та донести до глядачів певну ідею всього виступу.

Що вивчають сучасні діловоди?

Конкурсантки змагалися у трьох категоріях. Спочатку вони повинні були представити себе, після цього показати талант та продекламувати заповіт княжни Гальшки Острозької. Четверо учасниць у конкурсі талантів співали, відтак глядачі мали можливість почути такі пісні як «Антарктида», «Прірва» (The Hardkiss) та «Feeling good» (Muse). Студентка факультету романо-германських мов Мирослава Блоха закружляла у пристрасному танго, а представниця факультету політико-інформаційного менеджменту Катерина Рябчук продемонструвала танець на ходулях.

Обирали переможницю журі у складі художника-реставратора Державного історико-культурного заповідника міста Острога Миколи Бендюка, керівника і режисера Народного аматорського театру Миколи Кінаха, начальника міського відділу культури та туризму Ольги Лозюк, депутата міської ради Вадима Бондарчука, наукового співробітника музею Книги та друкарства Анатолія Хеленюка та заступника Острозького міського голови Оксани Ситницької. Традиційно одне місце у суддівській колегії розіграли на благодійному аукціоні. Його придбала заступник декана гуманітарного факультету Лариса Мініч.

«Мені подобається той креатив і лінія, яку побудували від початку і до кінця. У певних командах вона спрацювала, тому що «Гальшка» – це не лише одна особа, а командна робота», – зазначив голова суддівської колегії Микола Бендюк.

За результатами титул «Панна глядацьких симпатій» та «Панна екстраординарність» отримала Алла Штенбрехт. Перемогу у номінації «Панна елегантність» здобула Роксолана Лизак, «Панною грацією» стала Мирослава Блоха, титулом «Панна талант» нагородили Дарину Нікітюк, у номінації «Панна вишуканість» першість виборола Наталя Бруяка, а «Панною артистичність» стала Катерина Рябчук.

Володаркою титулу «Гальшка року 2018» стала представниця гуманітарного факультету Алла Штенбрехт. За словами голови суддівської колегії різниця між першим і другим місцем – 1 бал.

«Мене просто розриває на тисячі малесеньких частинок. Це було так неочікувано. Я розумію, що плід цієї титанічної праці – тріумфальна перемога. Дівчатам, які будуть брати участь у конкурсі в майбутньому, хочу сказати, що це чудова можливість отримати задоволення і купу приємних емоцій», – поділилася своїми враженнями переможниця Алла Штенбрехт.

Цьогоріч конкурс краси, вишуканості та грації «Гальшка року 2018» став ювілейним – двадцятим. Нагадаємо, минулого року переможницею стала студентка факультету романо-германських мов Анна Герасимчук.
Щасливе Рівне