Найспортивнішим підлітковим клубом Рівненщини став «Фаворит» із Здолбунова
Розпочався захід з вітальних слів голови Відділення НОК України в Рівненській області, директора комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Миколи Петренчука. Він побажав усім учасникам цікавої спортивної боротьби, а найсильнішим колективам – красивих перемог. Після цього на спортивному майданчику пролунав Державний гімн України, що й дало офіційний старт початку змагань.
Організатори запропонували дітям нову естафету, яка отримала назву «Комбінована», де протягом однієї дистанції молодим спортсменам довелося по черзі використовувати скакалки, баскетбольні м’ячі та ракетки для настільного тенісу. Також, вони з фітбольних куль споруджували «сніговиків», грали в «Боулінг» та «Флорбол». За підсумками всіх цих естафет на перше місце зумів зійти колектив «Фаворит» (м. Здолбунів). Срібні нагороди вибороли діти з команди «Гарт» (м. Вараш), а бронза дісталася команді «Олімп-Гільча» (Здолбунівський район).
МИ ЩЕ ПИСАЛИ:
Школярі з Рівненського району зустрілися з призеркою лондонської Олімпіади
Ольга Земляк здобула бронзу на римському етапі «Діамантової ліги»
В індивідуальних конкурсах перемогу святкували: Поліщук Артур з команди «Гарт» (м. Вараш), який став першим в спортивному конкурсі «Скакалка»; Балащак Назар з команди «Олімп-Гільча» (Здолбунівський район) був найсильнішим у вправах з кільцями; Дейнеко Арсен з команди «Козак» (м. Вараш) здобув звання «Володаря м’яча», а його колега по команді Клець Вікторія перемогла в конкурсі «Гімнастичний».
Завершився захід урочистим нагородженням всіх його учасників, а переможцям і призерам були вручені кубки, дипломи, медалі та подарунки від організаторів. Втім будь-які спортивні відзнаки, для дітей завжди були лиш маленьким доповненням, до задоволення, яке приносить активне дозвілля.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Здолбунів, "Спорт для всіх", Національний олімпійський комітет України, конкурс для школярів
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 203
На Рівненщині викрили двох чоловіків на крадіжках
![](/images/articles/2/small/1722000095.jpg)
Поліцейські Дубенського та Рівненського районів викрили жителів на крадіжках.
переглядів: 205
Унаслідок ДТП у Вараському районі тяжко травмувався водій фургона
![](/images/articles/2/small/1721998863.jpg)
Автопригода сталася у п'ятницю, 26 липня, близько 08:50 між населеними пунктами Суховоля та Заболоття.
переглядів: 252
На Рівненщині затримали озброєного браконьєра
![](/images/articles/2/small/1721994077.jpg)
Як повідомляє Рівненський рибоохоронний патруль, інцидент стався 26 липня 2024 року о 00:30 на річці Путилівка поблизу села Мочулки (водойма «Червона калина»).
переглядів: 238
Жінка з Рівненщини одружила з військовим із Авдіївки
![](/images/articles/2/small/1721993517.jpg)
На півночі Рівненщини військовий відсвяткував своє весілля.
переглядів: 233