12.05.2018, 16:02

В Польщі напали на українців

фото ілюстративне.

Для одного із наших співвітчизників це закінчилося складними травмами - у нього проламаний череп і відкушений язик.
У селі Ґлоскув неподалік Варшави невідомі атакували українців та жорстоко побили одного з них. Нападники накинулися на своїх жертв з бейсбольними битами.

Потерпілий знаходиться у лікарні з проламаним черепом та відкушеним язиком. Під час нападу у нього стався епілептичний напад.

У Польщі автостраду залило шоколадом

Як повідомляє видання «Gazeta Wyborcza», Микола, Андрій та Руслан працюють в Асоціації водних компаній у Ґлоскуві. Їм від 45 до 52 років. «Чоловіки спокійні, ввічливі та доброзичливі, ніколи ні з ким не конфліктували», – розповів виданню їхній колега з роботи.

Правоохоронці заблокували в Україну постачання наркотиків

Українці орендують житло у Ґлоскуві. У четвер, 3 травня, вони пішли на закупи у місцевий магазин. Після виходу з нього їх зачепив незнайомий чоловік. Між ним та українцями сталася словесна перепалка. Згодом ситуація почала розвиватися тривожно.

«За їхніми словами, чоловік сказав, що знає, де вони живуть. Він дістав телефон та кудись зателефонував», – розповів співпрацівник постраждалих.

Коли громадяни України поверталися додому, дорогу їм раптово загородили дві автівки, з яких вийшло 6-7 чоловіків. Нападники витягнули з багажників бейсбольні бити та накинулися з ними на українців. Двоє українців утекло. Третьому Миколі не пощастило. Бандити зловили його і жорстоко побили. Під час побиття у чоловіка стався епілептичний напад.

У лікарню він потрапив з проламаним черепом, численними крововиливами та відкушеним язиком. Чоловік також був нетверезим, а тому у такому стані допитати його не змогли.

Про інцидент повідомили поліцію. Правоохоронці продовжують розшук агресорів і поки не розкривають подробиці обставин інциденту. Зібраний досі матеріал також поки не дозволяє стверджувати, чи напад стався на національному ґрунті.

wyborcza.pl, fakt.pl/Т.А.

Про це повідомляє Польське радіо, polradio.pl.