24.05.2018, 19:03

Рівняни дізнаються про унікальний "Дім Терези"

У місті відбудеться презентація роману української письменниці.
Книгарня «Є» та видавництво «Discursus» запрошує на презентацію книги «Дім Терези» за участю авторки, яка відбудеться 25 травня. Початок – о 18.30.

Коли нестерпний біль від смерті коханого врешті відступає, Тереза вирішує розпрощатися з минулим назавжди. Але тоді ж отримує несподіваний подарунок звідти – ключі від дому з яблуневим садом. Тереза наповнює той дім людьми, такими ж загубленими, як і вона сама.

Рівняни мали змогу побачити "Обдароване дитинство"


Тут кожен має право на мовчання й час, який зцілює.
День за днем новий дім змінює життя Терези. Незнайомці стають вірними друзями. Потреба допомагати іншим перетворюється на роботу. А за дверима дому її вже чекає нове кохання.

Відомому журналісту та письменнику з Рівного потрібна допомога


Треба тільки відпустити привидів минулого й змогти пробачити собі.
Ольга Деркачова – письменниця, докторка філологічних наук, професорка. Живе в Івано- Франківську. Лауреатка конкурсу «Коронація слова» за найкращий твір про кохання. У видавництві «Discursus» вийшли романи Ольги Деркачової «Коли прокинешся» та «Крамниця щастя». Нова книжка «Дім Терези» – це емоційний роман на межі жанрів жіночої та психологічної прози, де читач не лише впізнає себе-теперішнього, а й зможе повірити у себе-майбутнього.

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/206344230167282/

Адреса Книгарні «Є»:
м. Рівне
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41.
Вхід вільний.