02.06.2018, 12:02

60% українців люблять дивитись футбол за емоції

60% українців люблять дивитись футбол за емоції, 48% – за можливість провести час з друзями біля телевізора або на полі.
Такі дані оприлюднив Київський міжнародний інститут соціології за підсумками проведеного опитування. 27% опитаних бачать у футболі засіб для поліпшення здоров'я, а для 17% футбол – це хобі.

Виявилося, що третина українських уболівальників хоча б раз виїжджали за кордон, а заради гри улюбленої команди готові витрачати на дорогу до 9 годин.
Через два тижні, 14 червня розпочинається Чемпіонат світу з футболу, організований FIFA. Всі матчі найважливішої спортивної події світу транслюватимуть телеканали «Інтер» і «НТН». FIFA прогнозує, що цього року футбол подивляться понад 3 мільярди людей.«Це одна з найважливіших подій в світі. За статистикою минулого чемпіонату, кожен другий житель планети старше 10 років дивився чемпіонат світу з футболу. Це найпопулярніший вид спорту в світі. Це те, що людей об'єднує», – розповіла в інтерв'ю ЗМІ Ганна Безлюдна, керівник Inter Media Group, до якої входять телеканали «Інтер» та «НТН».

«Інтереси глядача понад усе. Тому я рада, що у нас все вийшло і мільйони українських уболівальників – людей, які люблять футбол, люблять спорт, – будуть причетні до цієї світової події», – додала Ганна Безлюдна. «Всі події, які об'єктивно є головними в країні і світі, будуть показані на «Інтері». І показані якісно, ​​в повному обсязі».

Чемпіонат стартує у четвер, 14 червня о 18.00. Більшість з 64-х матчів будуть починатися о 15.00, 17.00, 18.00 і 21.00. Трансляції на «Інтері» та «НТН» нічим не будуть відрізнятися від тих, що будуть йти ще в 30 країнах – від Нової Зеландії і Австралії до США та Канади.

Опитування КМІС проводилося 2-26 лютого 2018 року в 110 населених пунктах у всіх областях України, крім АР Крим. У Донецькій і Луганській областях опитування проводилися тільки на територіях, контрольованих України. Було опитано 2043 респонденти.