05.06.2018, 08:00

Вітаємо з Днем народження Надію Гладкевич, гендиректора групи компаній “РЕНОМЕ”!

5 червня відзначає День народження генеральний директор групи компаній “РЕНОМЕ” Надія Гладкевич. Редакція “ОГО” щиро вітає іменинницю!
Надія Федорівна Гладкевич — одна з тих людей, які вселяють гордість за Рівне. Тому що вся її діяльність спрямована на те, щоб зробити наше місто кращим — зручнішим, прогресивнішим, успішнішим. “Дітище” Надії Гладкевич та її однодумців — група компаній “РЕНОМЕ” — це не просто бізнес. Це спільнота однодумців, яка формує стандарти якості, яка завоювала довіру і повагу завдяки невпинному руху вперед. Який би напрямок бізнесу групи компаній “РЕНОМЕ” ми не взяли — всюди наскрізним є прагнення випереджати час, пропонувати найякісніші продукти і послуги. А тим самим - не лише задовольняти потреби найвибагливіших клієнтів, а й розвивати наше місто і економіку України в цілому.

Наш Видавничий дім “ОГО” і групу компаній “РЕНОМЕ” єднає понад чверть століття паралельного руху і розвитку в бізнесі. Це - величезна історія стосунків, співпраці, дружби і підтримки. Це — чудовий приклад синергії, коли від розвитку одного виграє інший, а разом — виграє і все середовище, в якому живемо і працюємо. І роль Надії Федорівни Гладкевич у цій величезній спільній історії важко переоцінити.

“Айтішник” у душі й за освітою, Надія Гладкевич із математичною точністю й мудрістю стратега прораховує майбутнє, бачить перспективу — і запалює інших своєю вірою, своїм позитивним мисленням, своїм вмінням ставити сьогодні питання, на які потрібно буде відповідати завтра. Але, вітаючи Вас у Ваш день, хочемо сказати й про інше, не менш важливе. Успішна бізнес-леді, вимогливий, але справедливий керівник, Ви, Надіє Федорівно, водночас наділені надзвичайно важливим Божим даром - даром милосердя. Не злічити добрих справ у скарбничці Вашого життя, і далеко не всі вони висвітлюються у пресі, бо Ви творите добро за покликом серця. І всі ті, кого торкнулась Ваша милосердна душа, впевнений, не лише відчувають до Вас глибоку вдячність і повагу, а й просять Бога про многії і благії літа для Вас і Вашої родини, про процвітання Вашої сім'ї та Вашого бізнесу.

Тож прийміть найщиріші привітання з нагоди Вашого Дня народження, вельмишановна Надіє Федорівно, і нехай Бог щедро благословляє Вас і всіх Ваших рідних здоров'ям, добробутом, душевним спокоєм і гармонією в усьому. А ми, журналісти, з задоволенням розповідатимемо рівнянам про те, як покращується наше місто завдяки таким невтомним, креативним і активним особистостям як Ви. Разом ми робитимемо Рівне зручним простором для життя і бізнесу, в якому писатимуться нові сторінки історії “РЕНОМЕ” та історії “ОГО”, нові розділи життєвих історій усіх нас, хто має приємність знати Вас особисто і набиратися у Вас мудрості, досвіду, любові до своєї справи й до рідного міста.

Від імені редакції Видавничого дому “ОГО”,
головний редактор Віталій ГОЛУБЄВ


Читайте також:

Співзасновниця платформи взаємодій “Простір” Надія Гладкевич: “Наше основне гасло – “Твори добро!” [+Відео]

Надія Гладкевич: В душі я – “айтішник”
Щасливе Рівне