09.07.2018, 11:28

Українських захисників у зоні ООС обстріляли 21 раз

Фото з slovoidilo.ua.

Станом на неділю, 8 червня,обстановка в районі операції Об’єднаних сил залишалася контрольованою.
Супротивник порушував встановлене перемир’я майже по всій лінії зіткнення. Ворог вів вогонь із застосуванням гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.Противник 21 раз вдався до вогню по наших позиціях.

Минулої доби на Луганському напрямку було тихо. Проте на Горлівському та Світлодарському напрямках супротивник був активним. Наші позиції обстрілювали в районі населених пунктів Південне та Світлодарськ. Стріляли з гранатометів, великокаліберних кулеметі, а також зі стрілецької зброї. Нажаль, біля Південного один Захисник України отримав поранення.

У червні в зоні ООС загинули майже два десятки українських захисників

На Донецькому та Маріупольському напрямках минулої доби було найгарячіше. Там ворог з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї 18 разів обстріляв позиції Об’єднаних сил. Під вогнем свої позиції утримували захисники Авдіївки, Мар’їнки, Водяного, Широкиного, Лебединського, Павлополя та Талаківки. На цих напрямках втрат серед наших воїнів немає.

Ще один населений пункт контролюють ЗСУ

Також провокації із застосуванням стрілецької зброї зафіксовано на Попаснянському та Маріупольському напрямках. Вогневого впливу зазнали позиції Об’єднаних сил біля Новозванівки та Водяного.

За поточну добу втрат серед захисників України немає.

За уточненими даними розвідки двоє противників отримали поранення.


За повідомленням з офіційної сторінки Операції об’єднаних сил у мережі Фейсбук.
Щасливе Рівне