09.07.2018, 17:06

Кредит європейського банку витратять на дороги

Фото: sai.gov.ua.

Кабінет міністрів України і Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) у підписали угоду про надання кредиту в розмірі 75 мільйонів євро.
В рамках Двадцятого Саміту «Україна – ЄС» підписали фінансову угоду у рамках проекту «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України».

На Рівненщині дорожник лопатою вцідив активіста у “прямому ефірі”? (+ВІДЕО)


Про це повідомив на своїй сторінці у FB Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Найкращі та найгірші ремонти доріг в Україні

«Проектом передбачено впровадження заходів, які спрямовані: на зниження рівня смертності, травматизму на територіях міст, на зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та зниження рівня тяжкості їх наслідків, на створення безпечних умов пересування для учасників дорожнього руху, на підвищення комфорту пересування містом для пасажирів громадського транспорту, пішоходів, велосипедистів, водіїв, на ліквідацію місць концентрації дорожньо-транспортних пригод та ділянок з підвищеною аварійністю, на усунення системних проблем і прогалин у забезпеченні безпеки дорожнього руху в Україні. Проект буде реалізовано у містах Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Київ, Кам’янець-Подільський. Дякую нашим європейським партнерам ЄІБ за підтримку! Реформи NON-STOP!» - зазначив Геннадій Зубко.

Про це повідомляє Урядовий портал, kmu.gov.ua.
Щасливе Рівне