Рівненщина приймає чемпіонат України з пішохідного туризму
«Ви не просто любителі, а справжні патріоти, спортсмени, друзі по духу та завзяттю, для вас туризм – це енергія життя. Бажаю всім учасникам змагань вдалих стартів та успішних фінішів», - звернувся до присутніх Віталій Ундір.

До складу нашої збірної увійшли юні пішохідники з Рівного, Дубенщини та Острожчини. Своїх вихованців на Всеукраїнських змаганнях представляють тренери Леонід Ольховик та Надія Самборська, які виховали не одне покоління у Станції юних туристів.
Суддя Національної категорії зі спортивного туризму, заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Олександр Наровлянський розповів про умови змагань. Учасники проходитимуть командні та особистісно-командні дистанці, серед яких «Крос-похід» та «Смуга перешкод».
За матеріалами - прес-служби управління освіти і науки Рівненської ОДА

Олена Циганкова стала чемпіонкою Європи з марафону у веслуванні

Учениця Рівненської обласної школи вищої спортивної майстерності Олена Циганкова здобула «золото» на чемпіонаті Європи з марафону, який завершився у Португалії.
переглядів: 167
Рівне попрощається з Героями Олександром Шворобом та Євгенієм Колодою

У вівторок, 10 червня, Рівне віддасть останню шану двом захисникам, які загинули на фронті, боронячи Україну.
переглядів: 225
Другий бомбардир "Кардиналу" Владислав Сорокін завершує виступи за рівненський клуб

Рівненський футзальний клуб "Кардинал-Рівне" оголосив про відхід свого 25-річного універсала Владислава Сорокіна. Спортсмен, який провів у команді два насичені сезони, залишає Рівне, завершуючи свій етап у складі "Кардиналу".
переглядів: 248
Майже два десятки п'яних водіїв виявили на Рівненщині за вихідні

Патрульна поліція Рівненської області підбила підсумки минулих вихідних, які виявилися вкрай напруженими для правоохоронців. Правоохоронцями було виявлено та задокументовано 19 випадків керування транспортними засобами водіями з ознаками сп'яніння.
переглядів: 269
На Рівненщині село Новий Берестовець постраждало від негоди: ОДА обіцяє допомогу

Сильний штормовий вітер, що пронісся Рівненською областю вчора ввечері, спричинив значні руйнування в селі Новий Берестовець Малолюбашанської територіальної громади.
переглядів: 336