27.08.2018, 08:31

Про секрети туризму розповість гавайський лектор

фото rv.gov.ua

Вперше у Рівному відбудеться конференція за участю представника штату Гаваї в рамках міжнародного проекту, що співфінансується Державним департаментом США
У понеділок, 27 серпня, буде проведено навчально-практичну конференцію, у ході якої будуть висвітлені питання щодо засад функціонування мережі кулінарної спадщини «Рівненщина», особливостей сучасного розвитку туризму в області, а також підходу до індустрії гостинності, що застосовується на острові Оаху (штат Гаваї, США).

27 років незалежності: цифри та факти

Серед спікерів буде виконавчий директор Управління економічного розвитку міста та округу Гонолулу (Гаваї, США) пан Едвін Хоукінс.

Від лазні до "Зміни": трансформація одного рівненського будинку


Місце проведення заходу: Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека, 3-ий поверх (м. Рівне, вул. Короленка, 6).

Реєстрація учасників розпочнеться о 10.30 год.

Початок конференції об 11.00 год.

Конференція проводиться управлінням міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Рівненської ОДА за сприяння Американських рад з міжнародної освіти в рамках міжнародного проекту «Збереження місцевої кулінарної спадщини: ключ до збалансованого розвитку та місцевої промоції», що співфінансується Державним департаментом США.

Основною метою зазначеного проекту є сприяння збалансованому розвитку Рівненської області (Україна) та округу Гонолулу (штат Гаваї, США) шляхом просування місцевих кулінарних традицій, збереження кулінарної спадщини та всебічного розвитку туризму.

Проект реалізується як частина програми професійних стажувань для молодих фахівців Professional Fellows Program (PFP). Інформація про програму додається.

Більше інформації можна отримати в управлінні міжнародного співробітництва та європейської інтеграції (тел. 635649, 097 7575083 – Тетяна, email – dice@rv.gov.ua).

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, rv.gov.ua
Щасливе Рівне