29.08.2018, 15:29

Порошенко звільнив голову райдержадміністрації на Рівненщині

Фото president.gov.ua

Президент уже підписав розпорядження щодо цього.
Володимира Хоружого звільнили з посади голови Володимирецької районної державної адміністрації.

Як зазначається у розпорядженні, яке опубліковане на офіційному сайті Президента України, звільнення голови РДА відбулося згідно з поданою ним заявою.

Обласні відділення у міській лікарні Рівного збережуть

Володимир Хорунжий працював на цій посаді з 2015 року.

Відомо точний час, коли у школах Рівненщині пролунає перший дзвоник


Володимир Хоружий, фото з його сторінки у ФБ.
Володимир Хоружий, фото з його сторінки у ФБ.ДОСЬЄ (За повідомленням Володимирецької РДА, volodrda.gov.ua)


Володимир Хорунжий народився 10 жовтня 1974 року в с. Сенчиці Зарічненського району Рівненської області. Освіта вища, у 1997 році закінчив Рівненський державний педагогічний інститут, за спеціальністю – прикладна математика, кваліфікацєю – математик, викладач математики та інформатики.

Трудову діяльність Володимир Хоружий розпочав на посаді вчителяматематики Томашгородської середньої школи №2, с. Томашгород – 2 Рокитнівського району у 1991 році. З січня 1996 року по квітень 1997 року працював викладачем інформатики Володимирецького середнього професійно-технічного училища №29. З липня 1997 року по серпень 2006 року – перебував на посадах старшого державного податкового інспектора, головного державного податкового інспектора, завідувача сектору, начальника відділу Володимирецької об’єднаної державної податкової інспекції. З серпня 2006 року по березень 2015 року займався підприємницькою діяльністю у галузі комп’ютерного та програмного забезпечення.

У 2010 році обраний депутатом Володимирецької районної ради VI скликання.

Одружений. Виховує чотирьох дітей.