05.10.2018, 15:32

Про технології, медіа, контент і не тільки: X Конгрес інформаційних сайтів відкрив реєстрацію

2 листопада в Києві відбудеться Х Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів, котрий вже десятий рік поспіль збирає біля 200 медіа-фахівців з усієї країни для обговорення трендів на ринку та пошуку нових моделей ведення бізнесу.
Цього року ви маєте можливість почути 30 фахівців з їх власним реальним досвідом в монетизації, маркетингу та контенту інформаційних медіа.

До 31 жовтня - пільгова реєстрація. Зареєструватися!

Оксана Бровко, директорка АНРВУ, організаторка заходу: "Ми підібрали для вас найкраще поєднання знань та досвіду. Обрали найліпші кейси з монетизації, маркетингу та якісного контенту в інформаційних медіа країни. На загальному, трендовому потоці наша команда сформувала для вас оптимальний мікс новин про технології, медіа та майбутнє, щоб вам було з чого планувати розвиток вашого видання на наступні кілька років."Серед спікерів Конгресу - Гжегож Піхота (Оксфорд), Роман Кульчицький (texty.org), Борис Давиденко (VoxUkraine), Ельміра Наумедзянова (MC Today), Дмитро Федоренко (Наш Киев), Максим Золоєдов/Анна Березецька (медіа бюро ekonomika+), Вадим Пустотін (sledopyt.com.ua), Михайло Фідченко (mind.ua), Олена Куряча (авторка книги "Жизнь в ФБ), Наталія Вересюк (сайт Единственная) та ще купа цікавих та профеійних колег. Дельна програма - mediacongress.org.

Всім бажаючим - приємна система знижок. Зареєструватися за пільговою ціною. При реєстрації понад 1 людини - знижка 30% на наступних учасників. Постійним нашим учасникам - ще 15%