08.10.2018, 08:40

Сьогодні рівняни дізнаються секрети ефективності

Віталій Голубєв, фото Ліни Яріш

У Рівному відбудеться презентація книги з безліччю корисних порад.
Книгарня «Є» запрошує на презентацію книги Віталія Голубєва “Ефективність. Книга для тих, хто працює з інформацією”. Захід відбудеться 8 жовтня. Початок – о 18.30.

Як встигати більше і при цьому не “загнати” себе? Бути активним у соцмережах — і водночас не піддавати себе стресу від суперечок у Фейсбуці? Миттєво реагувати на нові можливості — і, разом із тим, утримувати у фокусі уваги довгострокові проекти?

У Рівному видали книгу, яка допоможе стати ефективнішим у житті та праці

Книга Віталія Голубєва “Ефективність” - саме для тих, хто ставить перед собою ці та подібні питання. Її читач — не той, кому треба пояснювати, як написати статтю. Він радше цікавиться тим, як за цей самий час написати 10 статей. А потім - “витиснути” зі зробленого максимум. Соцмережі, месенджери, електронна пошта, підготовка текстів, зустрічі й наради — це те, чим живе читач книги “Ефективність”. Людина, яка працює з інформацією, яка живе в інформаційному світі. А книга - розповідає про те, як зробити це життя продуктивнішим.

Але мало досягнути успіху у професії — потрібно ще й вміти тримати баланс між професійним та особистим. Віталій Голубєв упевнений: успіх — це гармонія. І на сторінках книги ділиться власним досвідом батька трьох маленьких донечок, який встигає працювати головним редактором, викладати в університеті, проводити тренінги і виступати на форумах у різних містах, писати статті для професійних видань... і спати не менше 8 годин на добу.
Всім, кого цікавить професійна та особиста ефективність, - читати обов'язково!

Адреса Книгарні «Є»:
м. Рівне
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41.
Вхід вільний.
Щасливе Рівне