08.10.2018, 11:21

На яких автошляхах поліцейські встановили камери

фото epravda.com.ua.

Починаючи з 8 жовтня правоохоронці починають використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam. Вони з’являться й на дорогах Рівненщини.
Поліція використовуватиме TruCam лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності, яке спричиняє перевищення швидкості.

Нові дорожні знаки, до яких доведеться звикати водіям [+Фото]

фото зі сторінки Патрульної поліції України у ФБ.
фото зі сторінки Патрульної поліції України у ФБ.У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебуватимуть службові авто поліцейських з увімкненими маячками синього кольору.

Уже до кінця року водіям приходитимуть "листи щастя"


Протягом першого тижня патрульна поліція використовуватиме TruCam у пілотному режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

На Рівненщині такі камери з’являться на автодорозі Р-05 "Городище - Сарни - Рівне - Староконстантинів".

google map
google map


А також на автодорозі М-06 "Київ - Чоп".

google map
google map


Правоохорнці запевняють, що для запобігання зловживанням та корупційним ризикам пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних.

Також служба моніторингу Департаменту патрульної поліції контролюватиме кількість складених адміністративних матеріалів та кількість збережених відео.

Про це повідомляє Патрульна поліція України на своїй сторінці у мережі Фейсбук.