03.11.2018, 13:59

На Рівненщині делегація Представництва ЄС в Україні презентує грантові конкурси

rv.gov.ua.

6-8 листопада делегація Представництва ЄвроСоюзу в Україні відвідає Рівне та Дубно з офіційним візитом.
У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

6 листопада, 13:00 – 14:30 (м.Рівне, Open Office «Платформа взаємодії Простір», вул. Соборна, 11(головний корпус Національного університету водного господарства та природокористування, 4-й поверх)

Для кого? Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни.

Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд довготривалих освітніх, молодіжних, культурних та бізнесових програм та проектів Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед програм: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, EU Study Days, COSME, EU4Business та ін. Також буде презентовано діяльність Інформаційного центру ЄС, який знаходиться на базі Національного університету «Острозька Академія».

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/_EU_open_calls_presentation-

подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/2269529869936880/Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?»

6 листопада, 15:00 – 18:00 (м.Рівне, Open Office «Платформа взаємодії Простір», вул. Соборна, 11 (головний корпус Національного університету водного господарства та природокористування, 4-й поверх)

Для кого? Представники громадських організацій; ті, хто планує чи в процесі створення ГО; охочі покращити навички роботи з донорами.

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які розвивають свою діяльність і хочуть покращити навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у комунікації з донорами. Захід буде також цікавий тим, кому дана тема корисна у контексті їхньої громадської діяльності. Серед винесених на розгляд тем: - термінологія грантових заявок і тендерів; - хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними; - види грантової допомоги; - як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці; - принципи складання бюджету проекту та ін. Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання / Тренер: Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe (Харків).

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training-

подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/301696580432465/Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу

7 листопада, 12:00 – 13:30 (м.Дубно, Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, вул. Шевченка, 23

8 листопада, 12:00 – 13:30 (м.Рівне, ВПУ №1, вул. Степана Бандери, 69 (у приміщенні кафе «Романтика»)

Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»

7 листопада, 15:00 – 16:30 (м.Дубно, Дубенська міська рада, вул. Замкова, 4, зала засідань)

Для кого? Представники неурядових організацій, бізнесу, молодь, освітяни, активісти, зацікавлені жителі міста.

Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представлено довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми та проекти Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та ін.

Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»

8 листопада, 15:00 – 18:00 (м.Рівне, Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування, вул. Кавказька, 2, 4-й поверх

Основні теми заходу: - Переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) для українських підприємців; - Можливості COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises), європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва, для розвитку бізнесу в Україні; - Презентація можливостей Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів та інвесторів за кордоном; - Оцінка експортної спроможності підприємства: європейські експортні вимоги та принципи роботи ресурсів Trade HelpDesk, TradeMap, Rapid Alert System; - Можливості українського бізнесу у міжнародних державних закупівлях.

Серед головних спікерів заходу: Микола Чайка, експерт Європейської мережі підприємств (Enterprise Europe Network) / Тарас Комаренко, керівник центру інформаційної підтримки бізнесу м. Рівне / Руслан Костюкевич, координатор проектів ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» / Олександр Нікітенков, керівник практики тендерного супроводу юридичної компанії «Правое дело та інші.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz--seminar-

подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/2258552734411072/

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Юлії Костащук, тел. +38(098)637-48-47, ykostashchuk@internews.ua або до Станіслава Королькова, +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, rv.gov.ua