Збройні Сили України у повній бойовій готовності (+ФОТО, ВІДЕО)
"На підставі рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо введення правового режиму воєнного стану, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України віддав розпорядження щодо приведення з’єднань і частин Збройних Сил України у бойову готовність “повнаˮ", - йдеться у повідомленні на сайті Міністерства оборони.
Кораблі РФ обстріляли український катер. Є поранені, - ВМС ЗС України
Відео належить Телерадіостудія Бриз МО України.
Нагадаємо, вчора, 25 листопада, о 19.00, в Азовському морі, в районі Керченської протоки стався конфлікт. Під час виходу корабельної групи ВМС ЗС України з Керченської протоки російські кораблі та катери розпочали переслідування та в ультимативній формі вимагали зупинитися під загрозою застосування зброї. Близько 20.33, за повідомленням прес-центру ВМС ЗС України, після виходу з 12-мильної зони катери ПС ФСБ РФ відкрили вогонь по корабельній групі Військово-Морських Сил ЗС України. Пошкодили малий броньований артилерійський катер “Бердянськ”. Катер втратив хід, є поранений.
Відео подій з’явився на акаунті "Арсен Аваков" у мережі Youtube. Увага! На відео є ненормативна лексика!
Майже через годину, після 21.00, за повідомленням ВМС України, малі броньовані артилерійські катери “Бердянськ”, “Нікополь” вражені вогнем противника та втратили хід. Рейдовий буксир “Яни Капу” також примушений до зупинки. Кораблі захоплені спецназом РФ. Також є інформація про двох поранених українських військових моряків.

Після опівночі, 26 жовтня, видання Українська правда повідомила - начальник Генштабу Віктор Муженко заявив під час екстренного засідання РНБО, що доля моряків з кораблів ВМС ЗСУ, яких захопили російські служби 25 листопада, Україні невідома, загалом на суднах перебували 23 особи. Начальник Генштабу зазначив, що на той час було відомо про 6 поранених. Серед них двоє у тяжкому стані. Зв'язок з кораблями та моряками ВМС ЗСУ після дій РФ було втрачений і він блокується.
Що таке воєнний стан?
В перші хвилини 26 листопада, РНБО ухвалила рішення про необхідність запровадження воєнного стану в Україні у зв’язку з ескалацією конфлікту з Росією. Обговорення проекту рішення про воєнний стан проходитиме 26 листопада на позачерговому засіданні Верховної Ради.
Росія обрала нову тактику блокування в Азовському морі
Ще наприкінці липня 2018 року з’явилося повідомлення про те, що росіяни почали перепиняти іноземні судна при проході у Керченській протоці.

конфлікт, Росія, Керченська протока, Україна, Новини України та світу
Британський принц Гаррі таємно відвідав госпіталь в Україні

Засновник Invictus Games і герцог Сассекський принц Гаррі провів день серед українських супергероїв — пацієнтів центру Superhumans та учасників збірної України на Іграх Нескорених.
переглядів: 283
Рашисти розкидають вибухівку з дронів

Російські війська почали застосовувати БпЛА, що розкидають вибухонебезпечні предмети.
переглядів: 329
Сьогодні росію масово атакували дрони

У ніч на четвер, 10 квітня, територія Російської Федерації зазнала масованої атаки дронів. Найгучніше про себе дали знати вибухи у місті Наро-Фомінськ, розташованому неподалік від Москви.
переглядів: 407
В Україні очікується нове здорожчання хліба

Ціни на хліб в Україні у 2025 році зростатимуть на 1,5–2% щомісяця, а до кінця року вони можуть зрости на 20%.
переглядів: 423
Жителька Рівненщини стала жертвою шахрая при спробі замовити водійське посвідчення онлайн

До патрульної поліції Рівненської області звернулася громадянка, яка повідомила, що стала жертвою шахрайських дій при спробі замовити посвідчення водія через інтернет. Жінка натрапила на оголошення про "офіційне виготовлення" документів та, довірившись обіцянкам, надіслала фотографії необхідних документів свого чоловіка.
переглядів: 535