02.12.2018, 15:20

Допоможіть: у мами та двох доньок з Рівненщини виявили рак

У кожного з нас читаючи такі рядки забракне на якусь хвилину повітря… Защемить серце, а кожна мама відчує біль. Біль жінки, яка бореться з онкохворобою. Так сталося, що у Марії Мельничук та її двох донечок виявили онкохворобу. І тепер кожен день це справжня боротьба для всієї родини!
Марія Мельничук разом з дітками проживає у селі Черниця, Корецького району, Рівненської області. Родина не має змоги оплатити таке дороге лікування.
“Багато людської біди бачила я за останні роки у відділенні дитячої онкогематологіі….

Крайня за сьогодні: мама, молодша доця, а на сьогоднішній день- старша доця, цілу сім’ю торкнулась онкологія. Цей біль з’їдає маму, у неї від крику змінився голос, обличчя почорніло від жаху. Я не буду писати про потреби, вони є очевидними! Прошу для них матеріальної допомоги, незабаром наступне обстеження у Києві, де потрібно якийсь час жити і харчуватись. Мама себе не лікує, від страхіття вона махнула рукою на своє життя…” – коментує Ліана Диновська на своїй сторінці у ФБ.Просимо усіх небайдужих рівнян допомогти цій родині. Адже вся родини потребує нашої підтримки.

Рівне об’єднуйся заради життя!!!

Мама: Мельничук Марія (номер картки)
5168757356580029