21.12.2018, 12:42

Рівненщина: школа - рукавичка з автобусом

Школі, яку вже давно називають «рукавичкою», подарували автобус. Варто зазначити, що транспортний засіб куплений за обласною програмою: 70% вaртості виділено з дербюджету, а рeшту 30% − додaли на місцях.
Як зазначала раніше директорка Людмила Мариніна, що шкільний автобус Цепцевицької ЗОШ − у жахливому стані, возить дітей до двох шкіл і робить дев'ять рейсів на день та додала, що автобус може у будь-який момент розсипатися.

Про проблемне навчання дітей у великому поліському селі Цепцевичі Сарненського району знає чи не кожен житель області. У старому приміщенні, яке розраховане на 240 місць, нині здобуває освіту понад 700 учнів. Навчальний процес триває в дві зміни: з 8 години ранку до 20 години 45 хвилин. Відрадно, що цього річ таки розпочали будувати новий триповерховий навчальний заклад на 820 місць.«Впевнений, що мрії збуваються. Сьогодні ви отримали автобус, а незабаром добудують і довгоочікувану школу. Для того, щоб досягти успіху та отримати бажане, потрібно працювати злагоджено, − зауважив обласний очільник освіти Григорій Таргонський, не оминувши увагою ще один подарунок – 14 сучасних парт для інклюзивного класу Нової української школи».Олександр Данильчук вручив подарунки малечам та привітав їх зі святом, побажав успіхів у школі, злагоди в родинах та миру в Україні.
Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА
Щасливе Рівне