31.12.2018, 16:00

Потрібна допомога: хворіє сім'я з Рівного

Біда може трапитись з кожним, а часто допомогти краще, ніж просити допомоги
- В 2014 році захворіла наша старша донька Діаночка, встановили діагноз як і у її батька: спіноцеребелярна атаксія, атрофія мозочку, дегенерація з ураженням опорно-рухового апарату. У середньої доньки Насті виявили аутоімунний тіріоїдит, гіперінсулінізм, її життя залежить теж від пітримки ліків і дієтичного харчування.Це усе лише на мої плечі, і не вистачає коштів ні на лікування, ні на здорове харчування дітей, і на звичайні предмети вжитку.

Чоловік Блащук Михайло - інвалід першої групи, непрацездатний і повністю прикутий до візка вже 5 років.Ми виховуємо трьох діток: Діанка, Настя, і молодший шестирічний синочок Давид. Це космічні суми коштів, щоб лікувати і утримувати дітей. Лише завдяки милосердю людей, наші діти мають у чомусь змогу. Віримо, що все це лише зміцнює нас, породжує творити добро іншим, і об'єднує почуття.

Та нам самим не подолати перешкоди. Тому змушенні постійно звертатись до небайдужих людей по допомогу. Ми вдячні будь-якій допомозі.Чоловік має потребу на даний час в одноразових пеленках 90*90, одноразових простирадлах- наматрасниках 90 см*190 см,необхідні пральні і миючі засоби, предмети гігієни, мило. Настуні потрібно готувати лише на оливковій олії, а це для нас розкіш, не можемо купувати за власні кошти.Потрібне дуже взуття на зиму для Діани - 38 р. , для Давида - 32-33 р.
Також Настуня художниця, і для творчості потрібні акрилові фарби, лак для покриття, пензлі. Її картини подаються на виставках, частина коштів йде на лікування Діанки, частину ми допомагаємо на лікування для інших важкохворих діток.

Діаночка потребує лікування кожних 3 місяці в клініці Бєрсєнєва м.Київ, яке досить серйозне та важливе для її стану.Через кожних 5-6 місяців ми кладемо Діанку в Рівненську міську лікарню на плазмаферез, іммуноглобулінову терапію та гормонотерапію.

Щодня вона має прийом ліків, які необхідні протягом усього життя.

Саме усе це в комплексі й зупиняє прогресування хвороби (відмирання клітин та подальшу атрофію мозочку і м'язів).

Постійно, безперервно повинна підтримувати організм препаратами:

- Омега3,
- Lecitine,
- Cogiton,
- Nicetile,
- Delecite,
- Цереброкурін [раз на місяць (по схемі)].

Кожних три місяці вона повинна отримувати лікування ліками:
1.Цераксон;
2. Кортексин;
3. Цитофлавін;
4. Біовен;
5. Мільгамма.
6. СолуМедрол.
7. Трікортин.

Просимо допомогти зовсім юній дівчині не сісти у інвалідний візок, як її батько. У неї є такий шанс, лікарі кажуть, що при постійному лікуванні можуть виграти в цьому жіночі гормони і хвороба зупиниться. - це історія сім'ї Оксани Блащук з Рівного.

33024 Україна,
м.Рівне, вул.Ювілейна,5/180
Нова пошта, 37 (по вул.Соборна,275)
Оксана Блащук , 0991656960 , 0980372461

Реквізити для допомоги:

картка Приватбанку № 5168742025264460, відкрита на маму
Блащук Оксана Віталіївна

Ukraina. Rivne, Blashchuk Oksana
+380991656960
Щасливе Рівне