17.01.2019, 15:21

Олі Поляковій - 35: ексклюзивне інтерв'ю співачки напередодні ювілею

Сьогодні, 17 січня, «Суперблондинці» Олі Поляковій виповнюється 35 років. Початок свого нового року артистка традиційно зустрічає в теплих краях.
Напередодні ювілею співачка в ексклюзивному інтерв'ю програмі «Ранок з Інтером» розповіла про важкий період життя, про те, як тримає себе у формі, і зізналася, хто є годувальником в її родині.

Перший кліп Олі Полякової на пісню «Так не буває» вийшов 18 років тому. Артистка з'явилася на екрані в образі скромної красуні, яка страждає від нерозділеного кохання. Але потім зрозуміла, що серйозних співачок у вітчизняному шоу-бізнесі набагато більше, ніж тих, хто вміє посміятися над собою. І вирішила кардинально змінити амплуа. Так з'явилася епатажна «Суперблондинка», а потім і «Королева ночі». Оля визнає: зараз - її зоряний час, якого вона так довго чекала. Її пісні звучать звідусіль, її концерти проходять з аншлагом, а в соцмережах - мільйони підписників. Однак на шляху до успіху були і важкі часи. «Ми переживали зовсім різні періоди. Був час, коли я сиділа на шиї у чоловіка, і він вкладав в мої божевільні кліпи скажені гроші, - зізнається Оля. - І все це - в нікуди. Ніхто цього не бачив, нічого не виходило, було важко ... »

Полякова не приховує, що сьогодні саме вона - головний годувальник у родині. «Мені мій чоловік обходиться набагато дешевше, ніж йому обходилася я, коли тягнула з нього гроші», - сміється зірка.

Співачка вкрай рідко показує публіці чоловіка, а ось дочок - Машу і Алісу - часто можна побачити в її акаунтах. Хоча Полякова зізнається, що проводить з дітьми не так багато часу, як хотілося б: «Це доля така артистична: ти на гастролях, ти на роботі, а твої діти, твоя сім'я без тебе. Але артист повинен бути на сцені, вдома він нещасний».

Зараз в репертуарі Полякової в основному танцювальні композиції, адже на таку музику є попит, тому з музичним стилем вона визначилася остаточно. А ще Оля постійно епатує публіку і підігріває до себе інтерес текстами пісень, одягом або ... його відсутністю. Вона не соромиться викладати фото, на яких позує повністю голою. Відвертий знімок з її відпочинку на Мальдівах в минулому році наробив багато шуму. «Я трішечки тріпаю народ, я збуджую в сенсі інтересу. Одні стали на мій бік, а «тижематері», звичайно, ополчилися проти мене, проти моєї фотографії. Жінки заробляють часом більше чоловіків, вони розпоряджаються своїм бюджетом і своїм тілом, а якщо воно гарне, то чому б не викласти його в Інтернет», - пояснює свою позицію артистка.Щоб бути стрункою і підтягнутою, зірка не морить себе голодом. Підтримувати гарну форму Полякової допомагають концерти. «Наша робота - дуже енергозатратна. Щоб працювати на сцені з таким енергетичним посилом, мені обов'язково потрібно їсти. Єдине, чого я не їм, - це солодке ».Коли спостерігаєш за Олею Поляковою на сцені, стає зрозуміло: вона любить свою роботу. А шанувальники люблять співачку за її талант, прямоту і відмінне почуття гумору.

У суботу, 19 січня, о 23:10 дивіться на телеканалі «Інтер» концерт «Оля Полякова» - грандіозне постановочне шоу співачки.

Ексклюзивне інтерв'ю Олі Полякової в програмі «Ранок з Інтером» - https://www.youtube.com/watch?v=robL8QU1rT4