18.01.2019, 08:00

Водохреще: на Рівненщині облаштували джерело

Джерело у селі Хотин підготували до Водохреща.
Охочих зануритися у воду на свято Водохреще готуються приймати в селі Хотин Рівненського району. На благоустрій місцевого джерела за останні чотири роки спрямовано півмільйона гривень, розповів голова Шпанівської ОТГ Микола Столярчук.

За його словами, джерело обмурували природнім камінням та створили криницю для забору води.«Ми також почистили водойму, де туристи можуть занурюватися у крижану воду. Там встановили тимчасовий будинок для переодягання, — зазначив Микола Столярчук. — Також було проведено роботи з укріплення берегів. Торік замовили аналізи води хотинського джерела, які показали високу якість води. Останні три роки там освячуємо воду на Водохреще».

То ж жителів Рівненського району та гостей запрошують відвідати джерело.«Освячення води відбдеться в суботу, 19 січня, о 8:30 годині ранку. Усі охочі запрошуються протягом дня завітати на джерело у село Хотин. Радий, що саме у Рівненському районі є таке красиве та святе місце», - сказав голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук.