21.01.2019, 15:35

На Рівненщині помер молодий чоловік

В області зареєстрували черговий смертельний випадок від кору.
Помер 27-річний мешканець Дубровицького району. Захворів другого січця цього року, але за допомогою до лікарів звернувся лише 11.січня 2019 року.

Автомобілем швидкої допомоги його одразу госпіталізували в інфекційне відділення Дубровицької ЦРЛ. На жаль, лікування не дало позитивного результату і 15 січня він помер.

Чоловік мав інвалідність ІІ групи, хворів на важку форму цукрового діабету, що в свою чергу ускладнило перебіг кору. Заключний діагноз лікарів: кір, важкий перебіг. Гострий менінгоенцефаліт. Це вже друга смерть від кору у поточному році.

Станом на 17 січня 2019 року в області зареєстровано 827 випадків кору. Серед захворілих 570 (69%) дітей. Найвища захворюваність спостерігається Гощанському, Рівненському та Костопільському районах.

За повідомленням завідувача відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Мороза В. О. Державна установа "Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України".

Нагадаємо, від ускладнень кору помер 49-річний чоловік, який проживав в смт Квасилів Рівненського району. Чоловік захворів на кір 19 грудня 2018 року.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ