БК “Рівне” провів унікальний матч
БК Рівне починає співпрацю з благодійною організацією
Зважаючи на будній день та робочий час, в який довелося провести цей матч, клуб звернувся до міського управління освіти, в якому підтримали ідею, дозволити учням різних шкіл познайомитись з баскетболом в цілому та БК “Рівне” зокрема.
Школярі різного віку повністю заповнили трибуни та влаштували справжній аншлаг та дуже емоційну та щиру підтримку команді. Звісно, баскетболісти не могли підвести своїх нових юних уболівальників та показали цікаву і видовищну гру і перемогли суперника 82:73.
“Нажаль друга наша гра з “Говерлою” згідно календаря припала на будній день і в робочий час. Ми розуміли, що не всі наші віддані та вірні вболівальники зможуть заповнити трибуни, але, разом з тим, не хотіли, щоб наші хлопці грали в порожньому залі. Ідея запросити на гру школярів, себе повністю виправдала. Перш за все, дякую міському управлінню освіти, в якому підтримали нашу ініціативу таким чином урізноманітнити навчальний процес, і дозволили учням різних шкіл нашого міста прийти до нас на гру та підтримати команду. Думаю, що таким чином діти поєднали приємне з корисним. Адже, було видно по реакції та емоціям наших юних уболівальників, що гра їм сподобалася, крім того, вони побачили, що завдяки заняттям спортом можна у нашому місті досягти високих результатів та грати в професійній команді. Звісно, що цією акцією, ми познайомили багатьох юних рівнян з нашим клубом та нашою улюбленою грою. Упевнений, що після цього, кількість юних уболівальників БК “Рівне” неодмінно збільшиться, і вони обов’язково приходитимуть на наші наступні матчі. Сподіваюсь, дехто з них закохається в баскетбол, і можливо піде займатися ним до спортшколи, а згодом, і потрапить до нашої команди” – ділиться враженнями від гри Президент БК “Рівне” Сергій Ліщук.


Керуючого Рівненською єпархією ПЦУ возвели у сан митрополита

Архієпископа Іларіона (Процика) возвели у сан митрополита. Він серед тих, кого у цей сан возвів Предстоятель ПЦУ Епіфаній.
переглядів: 438
У Рівному формують базу для тренувань Федерації греко-римської боротьби

Зараз поруч з воєнним фронтом не менш важливо тримати і інші стратегічні напрямки для розвитку країни та області. Тому спортивний простір Праджат продовжує активну роботу для розвитку спортивного фронту області.
переглядів: 314
ВАЖЛИВО: Рівненський зоопарк просить про допомогу для тварин

Рівненський зоопарк дуже потребує деревної стружки для підстилки тваринам.
переглядів: 278
Історичний Грабник в центрі уваги: Чому на кладовищі знесли більше десяти дерев

Обрізка дерев на кладовищі Грабник - це вимушені міри в цілях безпеки та збереження поховань. Адже дерева на кладовищі були в аварійному стані, повідомили в Департаменті інфраструктури та благоустрою Рівненської міської ради.
переглядів: 415