Рівненщина: ситуація щодо захворюваності на грип
Епідемічний поріг на Рівненщині не перевищено. Водночас підвищені показники захворюваності в 3-х районах: Березнівському, Володимирецькому та Костопільському.
Медики наголошують: перевищення епідемічного порогу захворюваності на грип не означає початок епідемії. Найчастіше це типовий для зимової пори року та цілком очікуваний епідемічний підйом захворюваності.
Про це повідомляє прес-слуджба Рівненської ОДА, rv.gov.ua
На Рівненщині визначили переможців обласного етапу конкурсу «Вчитель року – 2025»
Урочиста церемонія нагородження відбулася у Корнині, в ліцеї імені Романа Свіржевського.
переглядів: 88
Патрульні Рівного допомогли вагітній жінці в критичному стані швидко дістатися лікарні
Учора у Рівному патрульні врятували життя майбутній мамі, оперативно супроводивши автомобіль із вагітною жінкою, яка перебувала у критичному стані.
переглядів: 110
Спортсмени Рівненщини отримуватимуть стипендії Президента України
Указом Президента України від 12 лютого 2025 року № 86/2025 призначено стипендії для дітей з інвалідністю, які досягли високих результатів у всеукраїнських спортивних змаганнях, а також їхніх тренерів.
переглядів: 107
У Рівному вшанували пам’ять загиблого Героя Михайла Цимбалюка
Сьогодні на фасаді Рівненського ліцею №2 відкрили меморіальну дошку на честь загиблого воїна Михайла Цимбалюка – випускника закладу, який віддав своє життя за Україну.
переглядів: 135
Що не варто робити у День Валентина, щоб не привабити самотність
14 лютого світ відзначає День святого Валентина – свято щирих почуттів, турботи та романтики. Проте, крім традицій, існують і певні заборони, які варто врахувати як тим, хто перебуває у стосунках, так і тим, хто поки що без пари.
переглядів: 139