06.02.2019, 16:38

У Мережі з’явився останній кліп Децла

Децл, фото з prm.ua

Кирило Толмацький планував сам опублікувати це відео.
Вчора, 5 лютого, на офіційному каналі російського реп-виконавця Децла з’яивлося його трек:Відео з каналу Detsl aka Le Truk на Youtube.

"Кирило планував сьогодні (5.02) відкрити це експериментальне відео, встигнувши завантажити раніше тизер. Спочатку за задумом цей трек, як і вся платівка μετεμψύχωσις (Метемпсихоз - Реінкарнація (від лат. Reincarnatio -« повторне втілення »), тобто перевтілення; також переселення душ, метемпсихоз (грец. μετ-εμψύχωσις - «переселення душ»)), повинен був стати частиною саундтрека до фільму. Тут він виступив в ролі композитора", - йдеться у підписі до відео на каналі Detsl aka Le Truk у мережі Ютуб.

Децл, фото з prm.ua.
Децл, фото з prm.ua.


Кирило Толмацький несподівано помер 3 лютого 2019 року в одному із нічних клубів у місті Іжевськ. За словами очевидців, молодий чоловік погано себе почував. Після виступу, сів в крісло і втратив свідомість. Викликали швидку, але лікарі співака не врятували.Про смерть Кирила повідомив його батько Олександр Толмацький.

Кирило Толмацький (більш відомий як Децл) - російський репер, активну творчу діяльність почав майже 20 років тому, у 1999 році. Помер у віці 35 років.


Сьогодні, 6 лютого, з Кирилом Толмацьким попрощалися.