20.02.2019, 09:20

Рівненські Герої Небесної Сотні

Під час трагічних подій на Майдані загинуло четверо жителів Рівненщини, з них троє - рівняни.
Арутюнян Георгій
Активіст Євромайдану та ВО «Свобода», герой Небесної Сотні. Герой України.Дата та місце народження: 4 липня 1960, Батумі, Аджарська АРСР, Грузинська РСР, СРСР. Помер 20 лютого 2014 року. Убитий пострілом снайпера біля Монумента Незалежності у Києві.

Трудова діляьність:

1981 року переїхав на постійне проживання до Рівного. Протягом більше ніж двадцяти років працював на рівненському водоканалі.

Читати більше про життя Героя

Валерій ОпанасюкЗахисник Майдану. Герой України.Дата та місце народження:народився 20 травня у 1971 році у селі Дюксин Костопільського району Рівненської області.

Сімейний стан: одружений. У Валерія залишилося четверо маленьких дітей: найменшому сину було всього 2 роки, а найстаршій донечці – 12.

Читати більше про життя Героя

Храпаченко Олександр

Активіст Євромайдану, Герой Небесної Сотні, Герой України. Театральний режисер-початківець.Дата та місце народження: народився 18 вересня 1987 року.

Освіта: вища. Закінчив школу № 19, міста Рівного. У 2004 році Олександр вступив до Рівненського державного гуманітарного університету на художньо-педагогічний факультет, кафедру театральної режисури, спеціальність – режисер драматичного театру. У 2010 році закінчив РДГУ з освітнім рівнем – бакалавр.
Він захоплювався туризмом, полюбляв мандрівки, займався скелелазінням.

Читати більше про життя Героя

Іван Городнюк(2 червня 1984 — 20 лютого 2014)Мешканець м. Березне Рівненської області. Активно займався громадською діяльністю, захоплювався музикою та танцями - керував гуртком сучасних танців Березнівського будинку культури. Підприємець. Член Волинської сотні самооборони, мав псевдо «Месник». 19 лютого повернувся додому з Майдану, на якому під час штурму «беркутівцями» його облили водою з водометів і сильно побили. Помер внаслідок ускладнень, що виникли після побиття. Звернувся до лікарів, почав лікуватися. Але вночі серце молодого чоловіка не витримало і зупинилося.

Указом Президента України від 21/11/2014 №890/2014 посмертно присвоєно звання «Герой України».
Щасливе Рівне